Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Akcjonariusze GLG Pharma z łącznie 23,58% głosów na WZ zawarli porozumienie

0
Podziel się:

Apollo Capital LLC, Quark Ventures LLC, Zofia Dzielnicka, Tadeusz Gudaszewski, Wojciech Gudaszewski i Adrian Dzielnicki, będący akcjonariuszami spółki GLG Pharma, zawarli porozumienie, w związku z czym przekroczyli łącznie próg 20% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

Akcjonariusze GLG Pharma z łącznie 23,58% głosów na WZ zawarli porozumienie

"W związku z zawarciem porozumienia strony porozumienia posiadają łącznie 2 074 999 akcji spółki, stanowiących 23,58% wszystkich akcji spółki, uprawniających do wykonywania 2 074 999 głosów na walnym zgromadzeniu spółki, stanowiących 23,58% wszystkich głosów na walnym zgromadzeniu spółki" - czytamy w zawiadomieniu o zawarciu porozumienia akcjonariuszy.

GLG Pharma S.A. jest polską spółką zależną od amerykańskiej firmy GLG Pharma LLC, zajmującą się rozwojem zaawansowanych terapii onkologicznych. Firma posiada światową licencję na opracowanie i wprowadzenie na rynek farmaceutyków opartych o białka STAT3. Inhibitory STAT3 uważane są obecnie za jedną z najbardziej obiecujących technologii w leczeniu wielu nowotworów oraz innych chorób hiperproliferacyjnych. Technologia GLG Pharma jest chroniona przez sześć amerykańskich patentów oraz dwa międzynarodowe. Od 2015 r. GLG Pharma S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)