Notowania

finanse
01.02.2017 10:02

Andrzej Jarczyk zrezygnował ze stanowiska prezesa Uniqa Polska

Podziel się
Dodaj komentarz

Andrzej Jarczyk złożył rezygnację ze stanowiska prezesa Uniqa Polska z końcem lutego. Do czasu powołania nowego prezesa jego obowiązki przejmie Jarosław Matusiewicz - wiceprezes odpowiedzialny za pion techniki ubezpieczeniowej, podał ubezpieczyciel.

"Andrzej Jarczyk został powołany na stanowisko prezesa zarządu spółek Uniqa w Polsce w grudniu 2010 r. i będzie pełnił tę funkcję do końca tego miesiąca. Po tym okresie i do czasu powołania nowego prezesa Uniqa w Polsce, jego obowiązki przejmie Jarosław Matusiewicz, wiceprezes odpowiedzialny za pion techniki ubezpieczeniowej" - czytamy w komunikacie.

Uniqa Polska podała, że w ostatnich latach konsekwentnie wdraża i przyczynia się do realizacji strategii Grupy - Uniqa 2.0, której celem jest koncentracja na podstawowej działalności ubezpieczeniowej w Austrii i krajach Europy Środkowo-Wschodniej, podwojenie liczby klientów oraz poprawa zysku.

Uniqa w Polsce reprezentują spółki Uniqa TU SA oraz Uniqa TU na Życie SA, oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak też instytucjonalnych. Inwestorem strategicznym spółek jest europejski holding ubezpieczeniowy o austriackich korzeniach - Uniqa Insurance Group AG.

(SBnews)

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz