Notowania

budownictwo
09.05.2016 11:23

Atal wprowadził do sprzedaży 29 domów w inwestycji Chojny Park w Łodzi

Podziel się
Dodaj komentarz

Atal wprowadził do sprzedaży w inwestycji Chojny Park Domy w Łodzi 29 komfortowych domów w zabudowie szeregowej, poinformowała spółka. Atal liczy na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie w tej inwestycji w II kw. 2017 r.

"Osiedle Chojny Park Domy docelowo składać się będzie z 32 domów w zabudowie szeregowej posiadających od jednego do dwóch pięter. Klienci mogą wybierać spośród segmentów o metrażach od 159,08 do 183,52 m2" - czytamy w komunikacie.

Ceny wynoszą od 570 tys. zł do 590 tys. zł brutto, podano także.

Chojny Park powstaje między ulicami Rolniczą oraz Kurczaki w Łodzi. Planowany termin zakończenia prac budowlanych oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie zaplanowane jest na II kwartał 2017 roku, podano także.

"Atal jest jednym z największych deweloperów mieszkaniowych, ale z powodzeniem realizujemy także osiedla domów jednorodzinnych. Ostatni taki projekt wybudowaliśmy w Krakowie, a oferta cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów. Łódź także jest miastem, które potrzebuje odpowiednio szerokiego wyboru dla zróżnicowanej grupy nabywców. Wierzymy, że projekt Chojny Park Domy spełni ich oczekiwania" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał (na podstawie umów deweloperskich) 1690 mieszkań.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz