Notowania

budownictwo
13.06.2016 17:15

BBI Development zleciło prace w Centrum Praskim Koneser za 36,7 mln zł netto

Podziel się
Dodaj komentarz

Realty 3 Management Projekt Developerski 6 (PD6), spółka zależna BBI Development, realizująca projekt Centrum Praskie Koneser w Warszawie, podpisała - jako zamawiający - z JP Contracting umowę na prace budowlane w Centrum za ryczałtowo 36,7 mln zł netto, podało BBI.

"Przedmiotem umowy jest budowa budynku mieszkalnego 'Spirit of Praga' (obejmującego łącznie około 108 lokali mieszkalnych), z jednopoziomowym garażem podziemnym oraz dodatkowo z usługami, handlem i biurami na parterze oraz I piętrze, oznaczonym jako Budynek E3 oraz kompleksowa przebudowa Budynku E1 ('Strażnica') z przeznaczeniem na usługi, handel i biura, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu" - czytamy w komunikacie.

Termin rozpoczęcia robót budowlanych nastąpi w terminie 7 dni od daty podpisania umowy niniejszej umowy. Spodziewany termin ukończenia wszystkich robót w ramach opisanej umowy to do 638 dni od dnia podpisania umowy, podano również.

"Zawarcie powyższej umowy oznacza uruchomienie kolejnego etapu części mieszkaniowej projektu developerskiego 'Centrum Praskie Koneser', realizowanego przez PD6 na nieruchomościach położonych przy ul. Ząbkowskiej/Białostockiej/Markowskiej w Warszawie" - podsumowano w komunikacie.

BBI Development jest spółką deweloperską notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1997 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-06-2016

Wit78No w Koneserze to i ja chciałbym zamieszkać to miejsce totalnie odmieniło już teraz oblicze ulicy Ząbkowskiej a jeszcze nawet nie jest dokończone. … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)