Notowania

technologie
10.02.2017 12:46

Cube.ITG złożył ofertę na 100 mln zł w przetargu dla rządowego COI

Podziel się
Dodaj komentarz

Cube.ITG złożył ofertę wartą 100 mln zł na usługi dla rządowego Centralnego Ośrodka Informatyki (COI), podała spółka. Cube.ITG przedstawiło drugą w kolejności cenę spośród 12 oferentów, którzy uczestniczą w postępowaniu.

"Cube.ITG po raz pierwszy w swojej historii samodzielnie złożyła ofertę wartą 100 mln zł na usługi dla rządowego Centralnego Ośrodka Informatyki. Przetarg dla COI dotyczy świadczenia kompleksowych usług w zakresie zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT przez 3 lata. Zwycięzcy będą musieli dostarczyć informatyków o wysokich kompetencjach i odpowiednim doświadczeniu oraz zapewnić ich obsługę kadrowo-płacową. Postępowanie prowadzone przez COI zakłada zawarcie umowy ramowej z maksymalnie 5 wykonawcami" - czytamy w komunikacie.

"Jest to obecnie największe postępowanie przetargowe w Polsce. Przedstawiliśmy drugą w kolejności cenę spośród 12 oferentów, którzy uczestniczą w postępowaniu. Zamawiający zawrze umowę ramową z 5 firmami" - powiedział prezes i główny akcjonariusz Cube.ITG Marek Girek, cytowany w komunikacie.

Dodał, że dla firmy średniej wielkości jest bardzo ważne to, że udało się zbudować potencjał ofertowy, który dzięki własnym referencjom pozwolił podejść do przetargu samodzielnie, bez żadnych konsorcjantów.

"To dobry prognostyk rozwojowy" - ocenił Girek.

Cube.ITG ma już jedną umowę ramową z Centralnym Ośrodkiem Informatyki, który jest instytucją państwową podlegającą Ministerstwu Cyfryzacji. Obecnie firma uczestniczy m.in. w postępowaniu na projekt obsługi dla polskiej wystawy Expo Kazachstan 2017 (ponad 15 mln) oraz innych przetargach, których wartość szacowana jest na ponad 200 mln zł, podano również.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz