Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dariusz Piotrowski nowym dyrektorem generalnym Dell EMC w Polsce

0
Podziel się
Dariusz Piotrowski nowym dyrektorem generalnym Dell EMC w Polsce
bDyzHted

Dariusz Piotrowski objął stanowisko dyrektora generalnego Dell EMC w Polsce, podał koncern.

"Pozycja Dell EMC w świecie nowych technologii jest unikalna - w skali globalnej oraz lokalnej. Dołączenie do zespołu Dell EMC traktuję jako bardzo ważne wyzwanie, szczególnie w dobie szybko zmieniających się oczekiwań klientów. Będę starał się kierować firmą tak, by jej produkty i rozwiązania zdobywały zaufanie coraz większej liczby klientów w Polsce. Z naszymi technologiami proces cyfrowej transformacji przebiega bezproblemowo, a jej efekty odczuwalne są w całej organizacji - zarówno przez jej pracowników, jak i klientów" - powiedział Piotrowski, cytowany w komunikacie.

"Będzie on odpowiedzialny za rozwój działalności firmy na polskim rynku, nadzór nad sprzedażą całego portfolio produktów i rozwiązań Dell oraz Dell EMC, przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych, oraz za umacnianie pozycji we wszelkich segmentach rynkowych. Obowiązki dyrektora generalnego od kwietnia 2017 roku pełnił Radomir Bordon, dyrektor technicznego wsparcia sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej" - czytamy w komunikacie.

bDyzHtef

Przez ostatnie lata Dariusz Piotrowski sprawował kierownicze funkcje w firmie Microsoft. Wcześniej odpowiadał za różne działy w Cisco Systems.

Dell Technologies to globalny koncern powstały z połączenia Dell i EMC.

bDyzHteG
media
telekomunikacja
KOMENTARZE
(0)