Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Dariusz Szkaradek został powołany na wiceprezesa Getin Noble Banku

Dariusz Szkaradek został powołany na wiceprezesa Getin Noble Banku

Rada nadzorcza Getin Noble Banku powołała Dariusza Szkaradka na stanowisko wiceprezesa ze skutkiem na 1 października 2017 r., poinformował bank.

Dariusz Szkaradek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz London Business School and Columbia Business School Global Executive MBA. Od 2008 jest związany z firmą doradczą Deloitte - od czerwca 2014 r. jako Lider Sektora Instytucji Finansowych w Polsce, zaś od czerwca ub. roku jako Lider Usług Doradczych w zakresie zarządzania ryzykiem finansowym i regulacji w Europie Centralnej. 

"Dodatkowo emitent informuje, że dzisiaj pan Krzysztof Basiaga złożył rezygnację z pełnienia funkcji w zarządzie ze skutkiem na dzień 30 września 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Getin Noble Bank powstał w wyniku połączenia Getin Banku i Noble Banku w 2010 roku. Jest kontrolowany przez Leszka Czarneckiego i notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW).

finanse, bankowość
ISB
Czytaj także
Polecane galerie
ona
2017-06-25 20:28
Kolejne zmiany w getinie. widać ostatnio mają taki okres, co znaczy że będzie jeszcze lepiej! już to widać w obsłudze klienta. Jest szybko, skutecznie i konkretnie.