Notowania

budownictwo
24.05.2016 10:32

Dom Development wprowadził do sprzedaży 214 lokali na os. Palladium w Warszawie

Podziel się
Dodaj komentarz

Dom Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu osiedla Palladium przy ul. Elżbiety Barszczewskiej na warszawskim Tarchominie. Oddanie tego etapu do użytku planowane jest na III kw. 2017 r.

Łącznie na całym osiedlu Palladium spółka planuje wybudować około 870 lokali, natomiast w nowo wprowadzonym do sprzedaży etapie znajdzie się ich 214.

W ramach etapie powstaną trzy budynki o wysokości od 4 do 8 pięter. Najmniejsze mieszkanie to lokal dwupokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m2, natomiast największe to 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 94 m2. Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 223 miejsca garażowe. Dodatkowo zaplanowano 103 komórki lokatorskie.

Przedział cenowy mieszkań w nowym etapie będzie kształtował się od 5 800 do 7 300 zł/m2, podano także.

"Osiedle Palladium to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie niepowtarzalny klimat, bliskość przyrody, ale również łatwy dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury - przedszkoli, szkół, punktów handlowych i usługowych" - powiedział prezes Dom Development Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2015 r. spółka sprzedała 2 383 lokale.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz