Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Elemental: Akcje spółki w portfelach Altus TFI należą do prezesa Jarskiego

1
Podziel się:

Warszawa, 06.09.2018 (ISBnews) - Zarząd Elemental Holding wyjaśnił w specjalnie wydanym oświadczeniu, że akcje spółki widoczne w portfelach inwestycyjnych Altus TFI należą do jej prezesa Pawła Jarskiego.

Elemental: Akcje spółki w portfelach Altus TFI należą do prezesa Jarskiego

"W związku z licznymi pytaniami wyjaśniamy, że akcje Elemental Holding widoczne w portfelach inwestycyjnych Altus TFI należą do Pawła Jarskiego - prezesa i założyciela Elemental Holding SA" - czytamy w oświadczeniu.

Według informacji na stronie internetowej spółki, Altus TFI posiada akcje stanowiące 26,22% jej kapitału.

Na początku tygodnia Altus TFI podało w komunikacie, że zatrzymanie przez CBA byłych członków zarządu Altus TFI nie ma żadnego wpływu na bieżącą działalność. Altus TFI podkreślało, że posiada kompetentne i zgodnie z prawem powołane osoby zarządzające działalnością spółki.

Elemental Holding jest grupą kapitałową działającą w branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi oraz dostawcą surowca do hut i odlewni. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od grudnia 2013 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
wacia
5 lata temu
"Zarząd Elemental Holding wyjaśnił w specjalnie wydanym oświadczeniu, że akcje spółki widoczne w portfelach inwestycyjnych Altus TFI należą do jej prezesa Pawła Jarskiego".była prawda, Jeżeli to są akcje na okaziciela, to należą do ogółu akcjonariuszy.