Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

ERG zakończył przegląd opcji strategicznych bez wyboru żadnej z nich

0
Podziel się

ERG zdecydował o zakończeniu przeglądu opcji strategicznych bez wyboru żadnej z opcji, podała spółka. Tego samego dnia rezygnację z funkcji prezesa złożył Rober Groborz.

ERG zakończył przegląd opcji strategicznych bez wyboru żadnej z nich
bErAFzsl

"W wyniku dokonanego przeglądu zarząd nie dokonał wyboru żadnej z opcji spośród rozważanych w trakcie przeglądu" - czytamy w komunikacie.

W maju br. ERG podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu potencjalnych opcji strategicznych, związanych z dalszym rozwojem działalności.

Spółka poinformowała dziś w innym komunikacie o rezygnacji prezesa Roberta Groborza.

bErAFzsn

"Prezes zarządu spółki złożył rezygnację z pełnionej funkcji ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2018 r., godz. 24:00. W treści dostarczonej informacji nie zostały wskazane przyczyny rezygnacji" - czytamy dalej.

ERG to producent wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych. Oferta spółki kierowana jest głównie do odbiorców reprezentujących przemysł hutniczy, spożywczy, producentów opakowań giętkich oraz przemysł motoryzacyjny. Spółka produkuje również taśmy samoprzylepne, worki foliowe oraz plandeki malarskie, które trafiają na rynek detaliczny. Akcje spółki są notowane od 2005 r. na GPW.

bErAFzsO
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)