Notowania

technologie
17.09.2018 14:21

expondo zwiększa działalność w Polsce wz. z planami ekpansji do USA i Australii

Firma e-commerce expondo zwiększa obecność w Lubuskiem i rekrutuje ponad 100 pracowników, podano w komunikacie. Planuje ekspansję do USA, Nowej Zelandii i Australii.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Działająca w Zielonej Górze firma expondo otwiera szeroką rekrutację w Lubuskiem. Globalny gracz branży e-commerce z polsko-niemieckim rodowodem zwiększa swoją obecność w Polsce i już planuje ekspansję do USA, Nowej Zelandii i Australii" - czytamy w komunikacie.

"Poprzez otwarcie szerokiej rekrutacji w Lubuskiem chcemy zwiększyć swoją obecność w Polsce. To ważny i perspektywiczny rynek dla branży e-commerce dedykowanej profesjonalistom" - powiedział współwłaściciel expondo Waldemar Moss, cytowany w komunikacie.

Współwłaściciel expondo Piotr Stach wskazał, że firma ma polsko-niemiecki rodowód - została założona w Niemczech, ale obaj współwłaściciele mają polskie pochodzenie.

Poinformował, że obecnie firma działa na 28 rynkach europejskich.

"Poprzez rekrutację chcemy zaprosić do wspólnego zarządzania - pośrednio i bezpośrednio - z Zielonej Góry sprzedażą naszych produktów w Europie. Oferujemy wiele ciekawych możliwości dla pracowników różnego szczebla" - dodał Stach.

Zespół expondo od 11 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Stamos Welding, Steinberg, Ulsonix na 28 rynkach Europejskich. Od lat firma notuje 50% wzrost rok do roku i planuje dalszą europejską ekspansję zwiększając udziały w rynkach swoich czołowych brandów, wymieniono w informacji.

"Poszerzając horyzont i obecność expondo w Polsce szukamy lojalnych i zaangażowanych specjalistów, mających ambicje realizowania odważnych i nieszablonowych działań. Wierzymy, że sukcesy osiągniemy dzięki połączeniu innowacyjnych pomysłów naszych pracowników, ich wysokiej motywacji oraz sprawnie funkcjonującej organizacji" - wskazał Moss.

Działająca od 2008 roku w Zielonej Górze firma expondo, zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznych artykułów własnych marek dla profesjonalistów branż, takich jak HoReCa, przemysł i budownictwo, poszukuje: menadżerów, analityków, prawników, grafików, fotografów, kupców, magazynierów, specjalistów ds. kadr i płac, ekspertów sektora CSR oraz marketingu. Oferta skierowana jest do pracowników różnych szczebli: asystentów, specjalistów, kierowników i dyrektorów.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz