Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

i2 Development sprzedał 3/4 lokali w inwestycji 'Przy Ptasiej' we Wrocławiu

0
Podziel się:
i2 Development sprzedał 3/4 lokali w inwestycji 'Przy Ptasiej' we Wrocławiu

i2 Development, deweloper który w III kwartale zapowiedział publiczną emisję akcji i wejście na GPW, po dwóch tygodniach od rozpoczęcia sprzedaży w ramach inwestycji realizowanej u zbiegu ulic Ptasiej i Podwórcowej we Wrocławiu sprzedał 3/4 z 72 lokali, podała spółka.

,,'Przy Ptasiej' powstaje na przedmieściu Odrzańskim obok dwóch innych inwestycji i2 Development - 'Pomorskiej 44' oraz 'Kaszubskiej 9'. Deweloper niebawem odda do użytku przyszłych mieszkańców oba budynki - niemal wszystkie lokale zostały już wyprzedane. Na duże zainteresowanie mieszkaniami wrocławskiego dewelopera wpływ ma atrakcyjna lokalizacja nieruchomości oraz ponadprzeciętny standard wykończenia - i2 Development pod przyszłe inwestycje wybiera tereny w centrum oraz w prestiżowych dzielnicach stolicy Dolnego Śląska" - czytamy w komunikacie.

W mieszkaniach przy ul. Ptasiej na 7 kondygnacjach zaplanowano 4 lokale usługowe w parterze oraz 68 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 20 do 40 m2. Ceny za m2 rozpoczynają się od 6 300 zł. Deweloper planuje zakończenie inwestycji na II kwartał 2017 roku.

i2 Development to grupa spółek realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne na terenie Wrocławia. W 2012 roku do dewelopera - i2 Development dołączył generalny wykonawca - KPB, a w 2014 roku skład dynamicznie rozwijającej się grupy uzupełniło biuro architektoniczne - Chamielec Architekci.

Od 2015 roku spółki tworzą formalną Grupę i2 Development, prowadzącą inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w ścisłym centrum oraz w prestiżowych dzielnicach Wrocławia. Za realizację projektów wnętrz odpowiada spółka celowa Concept.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)