Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
28.11.2018 12:30

Infoscan ma list intencyjny w sprawie współpracy z Bayard Medical

Infoscan podpisał z Bayard Medical SAS list intencyjny w sprawie współpracy przy dystrybucji technologii diagnostyki bezdechu sennego za pomocą urządzenia MED Recorder, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Infoscan informuje o zawarciu listu intencyjnego z Bayard Medical SAS z siedzibą we Francji, w którym Bayard Medical wyraził wolę podjęcia współpracy w zakresie dystrybucji technologii diagnostyki bezdechu sennego za pomocą urządzenia MED Recorder oraz podejmowania działań prowadzących do sprzedaży urządzenia na terenie Francji oraz krajów z tzw. regionu Maghreb (w szczególności Tunezja, Maroko, Algieria)" - czytamy w komunikacie.

Bayard Medical to podmiot świadczący usługi umożliwiające pacjentom korzystanie z badań przesiewowych i leczenia zespołu bezdechu sennego. Nawiązanie współpracy z tym podmiotem umożliwi spółce rozpoczęcie działalności sprzedażowej urządzenia na rynku francuskim, podano także.

"W ramach współpracy zakłada się, że Infoscan będzie sprzedawać do Bayard Medical urządzenia i licencje na oprogramowanie do badania, a po stronie Bayard Medical będzie promowanie rozwiązania, jego dystrybucja, zawieranie umów z klientami (lekarzami) oraz prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi urządzenia i systemu telemedycznego w krajach objętych listem intencyjnym. Warunki komercyjne współpracy zostaną ustalone w umowie dystrybucyjnej" - czytamy dalej.

Jak wyjaśnia spółka, zawarcie listu intencyjnego nie rodzi zobowiązań finansowych, a strony listu intencyjnego mogą w każdym momencie zakończyć prowadzone rozmowy i negocjacje bez podania przyczyny.

Infoscan prowadzi działalność od 2007 r. Spółka rozwija urządzenie zdalnie diagnozujące zaburzenia oddychania podczas snu oraz urządzenia z dziedziny telemedycyny. Jest notowana na rynku NewConnect od 2015 r.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz