Notowania

technologie
31.08.2016 09:58

Jujubee ma umowę z Astragon Entertainemnt na kolejny symulator

Podziel się
Dodaj komentarz

Jujubee podpisała umowę z Astragon Entertainment GmbH na opracowanie i wykonanie tytuł z segmentu symulatorów, poinformowała spółka. Kontrakt jest kontynuacją współpracy obu firm po bardzo dobrym przyjęciu przez rynek gry "Take Off - The Flight Simulator", podano również.

"Współpraca z Astragon Entertainment pozwala nam zająć bardzo atrakcyjną pozycję wśród producentów symulatorów na urządzenia mobilne. Dotychczas ten gatunek kojarzony był z wąską grupą docelową. Wraz z naszym niemieckim partnerem pokazujemy jednak, że wymagające tematycznie gry stają się dla szerszego kręgu graczy coraz bardziej atrakcyjne i przyjemne w odbiorze. Dzięki takim produkcjom mamy okazję stworzyć wyszukany, dopracowany pod względem szczegółowości produkt, który wyróżni się w tym segmencie gier" - powiedział prezes Michał Stępień, cytowany w komunikacie.

"Take Off - The Flight Simulator", poprzednia produkcja Jujubee realizowana na zlecenie Astragon Entertainment GmbH, w zaledwie tydzień od dnia premiery zajęła miejsce w TOP 5 gier w swojej kategorii na urządzenia z systemem iOS, podano również.

Studio opublikowało również nowe screenshoty i zaktualizowany zwiastun swojej produkcji - "Realpolitiks". W tej strategii czasu rzeczywistego gracz będzie mógł kierować polityką globalną, podejmując decyzje jako przywódca jednego ze współczesnych państw. Spółka postawiła na znaczne ulepszenie oprawy graficznej tytułu i podtrzymuje chęć wydania gry na PC w 2016 roku, podano również.

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller's Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let's Create! Pottery, Jelly Defense) - Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego.Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2015 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz