Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC prognozuje wzrost przychodów i zysku o 10% w 2016

1
Podziel się:
Kancelaria Prawna-Inkaso WEC prognozuje wzrost przychodów i zysku o 10% w 2016
bECzTqUR

Kancelaria Prawna-Inkaso WEC prognozuje, że w tym roku osiągnie przychody na poziomie 6 mln zł i zysk netto wielkości 400 tys. zł, co oznacza to wzrost obu pozycji o ponad 10% r/r, podała spółka.

Założenia te mają być zrealizowane poprzez zwiększenie zasięgu biznesu, jego skuteczności i dywersyfikacji produktów.

"Zwiększamy udziały w rynku wierzytelności B2B rozbudowując biznes i poprawiając jego marżowość. Mocno rozwijamy usługi faktoringu korzystając z dobrej koniunktury, a skupiamy się na rosnącym zainteresowaniu produktem segmentu mikroprzedsiębiorstw. Część zysku reinwestujemy w zakupy atrakcyjnych, wyselekcjonowanych wierzytelności - ich windykacja przynosi wysoki zwrot. W prognozie finansowej jesteśmy ostrożni - zakładamy jedynie 10% wzrost, gdy tylko w 2015 r. urośliśmy w przychodach r/r ponad 15%, mając uboższą ofertę" - skomentował prezes Remigiusz Brzeziński, cytowany w komunikacie.

bECzTqUT

Dzięki konsekwentnej realizacji założeń biznesowych, w ciągu ostatnich dwóch lat Kancelaria Prawna - Inkaso WEC zwiększyła marżowość biznesu o ponad 130%, podano także.

W czerwcu rada nadzorcza Kancelarii Prawnej - Inkaso WEC podjęła uchwałę w sprawie emisji obligacji serii A o łącznej wartości nie wyższej niż 1 mln zł. Celem emisji jest umocnienie pozycji emitenta na rynku i zwiększenie obrotów.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC jest notowana na NewConnect. Od 20 lat specjalizuje się szczególnie w obsłudze wierzytelności dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B.

bECzTqVu
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
456
5 lata temu
I ładnie spółka mała ale fajnie się rozwija i daje zarobić