Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kleba Invest wyemituje obligacje serii T o wartości nominalnej 1,5 mln zł

0
Podziel się:
Kleba Invest wyemituje obligacje serii T o wartości nominalnej 1,5 mln zł
bEKELlbF

Warszawa, 17.08.2016 (ISBnews) - Kleba Invest podjęła uchwałę w sprawie emisji obligacji na okaziciela serii T w liczbie do 1,5 tys. sztuk o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, poinformowała spółka.

"Obligacje zostaną zaoferowane w trybie art. 33 pkt 2) Ustawy o obligacjach poprzez kierowanie propozycji nabycia instrumentów do nie więcej niż 149 oznaczonych adresatów, w trybie emisji niepublicznej" - czytamy w komunikacie.

Obligacje będą obligacjami zdematerializowanymi, zwykłymi, niezabezpieczonymi. Obligacje serii T będą denominowane w złotych polskich, podano także.

bEKELlbH

"Oprocentowanie obligacji jest stałe i wyniesie 8% w stosunku rocznym. Odsetki od instrumentów będą wypłacane w okresach kwartalnych. Dzień emisji obligacji to 26.08.2016 r., natomiast data wykupu serii T to 26.08.2017 r." - czytamy dalej.

Kleba Invest specjalizuje się w realizacji i komercjalizacji nowoczesnych obiektów handlowych. Założycielem i największym akcjonariuszem spółki jest Wiesław Kleba. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect, a obligacje na rynku Catalyst.

bEKELlci
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)