Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
05.01.2017 08:27

Marek Girek został powołany na prezesa Cube.ITG

Podziel się
Dodaj komentarz

Rada nadzorcza Cube.ITG powołała Marka Girka na prezesa, a Zdzisława Grochowicza na wiceprezesa, podała spółka.

"Rada nadzorcza spółki na [...] podjęła uchwałę o powołaniu pana Marka Girka do pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki. Jednocześnie z dniem wejścia w życie przedmiotowej uchwały pan Marek Girek przestaje pełnić funkcję wiceprezesa zarządu" - czytamy w komunikacie.

W tym samym dniu rada nadzorcza Cube.ITG podjęła uchwałę o powołaniu Zdzisława Grochowicza na wiceprezesa.

Marek Girek jest lekarzem medycyny. Był wiceprezesem Cube.ITG w latach 2015-2017. Od 2012 r. jest także prezesem Data Techno Park. Wcześniej pracował m.in. w spółce Itmed.

Zdzisław Grochowicz jest związany z branżą IT od 24 lat. Od lipca 2011 r. pełnił funkcję wiceprezesa Cube.CR, a po połączeniu ze spółką Innovation Technology Group oraz Cube.ITG pełnił funkcje dyrektora sprzedaży do klientów komercyjnych.

Cube.ITG realizuje projekty integracyjne, wdrożeniowe, a także świadczy usługi związane z utrzymaniem, przejmowaniem w utrzymanie, zapewnianiem jakości i rozwojem infrastruktury IT. W 2015 roku przejęła Data Techno Park, który stanowi największe centrum przetwarzania danych w Europie Środkowej. Spółka w 2009 r. zadebiutowała na rynku NewConnect, a od 2014 r. jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz