Notowania

chemia
03.08.2017 09:40

Miraculum przeprowadziło emisję akcji serii W o łącznej wartości 17,27 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

Miraculum dokonało przydziału 11,51 mln akcji nowej emisji serii W. Łączna wartość emisji wyniosła 17,27 mln zł, podała spółka.

"W związku z dojściem do skutku emisji akcji spółki serii W poprzez objęcie przez akcjonariuszy spółki wszystkich subskrybowanych akcji serii W, w dniu 3 sierpnia 2017 roku podjął uchwałę stwierdzającą przydzielenie subskrybentom 11 512 223 akcji na okaziciela serii W" - czytamy w komunikacie.

Akcje serii W były obejmowane po cenie emisyjnej 1,5 zł za akcję.

"Wartość przeprowadzonej subskrypcji akcji na okaziciela serii W, rozumiana jako iloczyn liczby akcji serii W objętych emisją i ich ceny emisyjnej, wyniosła 17 268 334,5 zł" - czytamy dalej.

Spółka będzie wnioskować o wprowadzenie akcji serii W do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, podano także.

Na początku lipca br. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Miraculum w związku z ofertą publiczną akcji serii W.

Działalność Miraculum koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W portfolio spółki znajdują się m.in. marki: Miraculum, Tanita, Pani Walewska, Chopin i Wars. W lutym 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

Tagi: chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz