Notowania

technologie
04.12.2018 08:52

Movie Games może zapowiedzieć dwa nowe, znaczące projekty na pocz. 2019 r.

Warszawa, 04.12.2018 (ISBnews) - Movie Games może zapowiedzieć dwa nowe, duże projekty z gatunku horror i symulatory na początku przyszłego roku, każdy wykonywany przez kilkudziesięciu osobowy zespół, poinformowała ISBnews marketing manager spółki Dominika Szot. Spółka liczy na debiut na NewConnect do końca roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

,,Mamy 10 projektów gier nad którymi aktualnie pracujemy, z czego część jest jeszcze nieujawniona. Trzymamy się naszych gatunków czyli horrorów i symulatorów. Z początkiem 2019 r. możemy zapowiedzieć 2 nowe duże projekty również utrzymane w tych gatunkach" - powiedziała ISBnews Szot podczas konferencji ,,Gaming na giełdzie" zorganizowanej przez Strict Minds.

W kwestii debiutu na NewConnect wskazała, że spółka czeka na decyzje GPW i liczy, że dojdzie do niego do końca bieżącego roku.

Stwierdziła, że gra ,,Dywizjon 303" generuje pozytywne wyniki, a spółka planuje port tytułu na platformę Switch, gdzie brakuje symulatorów.

Ponadto trwają pracę w ramach projektu z Discovery dotyczącego gry na podstawie programu TV na temat przetrwania na Alasce w roli kierowcy amerykańskiej ciężarówki. Premiera gry ma się odbyć w 2019 r.

Z kolei gra ,,The Beast Inside" budzi nieprzerwanie zainteresowanie. ,,Nie ma daty premiery, ale odbędzie się ona w 2019. Rozwinęliśmy tytuł o element semi-otwartego świata" - dodała marketing manager Mobile Games.

,,Treasure hunter" jest po dwóch seriach beta testów, w internecie pojawiło się wiele pozytywnych recenzji yutuberów z milionowymi bazami fanów, a premiera odbędzie się już 6 grudnia. Na przełomie roku może wystartować z kolei ,,Plane Mechanic Simulator".

Z kolei zespół, który stworzył grę ,,Lust for Darkness" pracuje nad kolejnym dużym projektem, w którym ma wykorzystać doświadczenie zdobyte przy tworzeniu wspomnianego projektu.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego, od 25 lat związanego z branżą gier komputerowych i Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku.

Sebastian Gawłowski

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz