Notowania

budownictwo
14.10.2016 12:24

Oferta konsorcjum Mirbudu wybrana do budowy obwodnicy Bolkowa za 73,4 mln zł

Podziel się
Dodaj komentarz

W postępowaniu na budowę obwodnicy Bolkowa w ciągu drogi krajowej nr 3 i 5 została wybrana oferta konsorcjum, w którym Mirbud jest liderem, poinformowała spółka. Wartość oferty brutto wynosi 73 451 216,23 zł, podano również.

"W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu ograniczonego pn.: Budowa obwodnicy Bolkowa w ciągu drogi krajowej nr 3 i 5 została wybrana oferta konsorcjum Mirbud i Przedsiębiorstwa Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia, którego liderem jest Mirbud" - czytamy w komunikacie.

Oferta spełniała wszystkie wymagania określone przez zamawiającego i uzyskała najwyższą liczbę punktów. Termin realizacji prac wynosi 34 miesiące, podano również.

"W związku z procedurą umowa może zostać zawarta w terminie nie krótszym niż 10 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty" - czytamy w komunikacie.

Mirbud S.A. działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator we wszystkich segmentach budownictwa. Od 2008 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie. W 2015 r. miał 761 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz