Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Onico przyjęło program emisji obligacji wartości do 30 mln zł

0
Podziel się:

Onico przyjęło program emisji obligacji, w ramach którego spółka będzie mogła wielokrotnie zaciągać zobowiązania finansowe w drodze emisji obligacji na okaziciela do łącznej wartości 30 mln zł, podała spółka. Zarząd podjął też uchwałę o emisji 30 000 obligacji serii P o wartości nominalnej 1 tys. zł każda.

Onico przyjęło program emisji obligacji wartości do 30 mln zł

"Łączna wartość nominalna wszystkich wyemitowanych obligacji w ramach programu emisji nie będzie wyższa niż 30 000 000, przy czym termin wykupu obligacji wyemitowanych w ramach programu nie przekroczy 31 grudnia 2020 roku. Poszczególne serie obligacji mogą być zabezpieczone lub niezabezpieczone" - czytamy w komunikacie.

Jednocześnie zarząd spółki przyjął uchwałę o emisji nie więcej niż 30 000 obligacji na okaziciela serii P, o wartości nominalnej 1 000 zł każda. Obligacje serii P zostaną wyemitowane w trybie określonym w art. 33 pkt 2 ustawy z dnia 15 stycznia 2015 r. o obligacjach oraz będą oferowane do nie więcej niż 149 potencjalnych inwestorów. Obligacje serii P nie będą miały formy dokumentu i będą zapisane w ewidencji. Obligacje mogą zostać wprowadzone do Alternatywnego Systemu Obrotu na rynku Catalyst, podano także.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)