Notowania

giełda
14.12.2018 08:34

Orphee: Termin negocjacji ws. sprzedaży udziałów w Diesse wydłużony do 28 lutego

Podmiot zainteresowany nabyciem całego pakietu posiadanych przez Orphee - spółkę zależną PZ Cormay - udziałów w spółce Diesse Diagnostica Senese potwierdził intencję zawarcia transakcji, podał PZ Cormay. W związku z tym podpisano aneks do listu intencyjnego.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W następstwie został podpisany aneks do listu intencyjnego w sprawie zbycia udziałów Diesse doprecyzowujący wstępne warunki potencjalnej transakcji oraz przedłużający okres wyłączności na prowadzenie negocjacji nabycia udziałów w Diesse do 28 lutego 2019 r., w ramach których podjęte zostaną decyzje co do zawarcia lub niezawarcia transakcji sprzedaży udziałów oraz przygotowane zostaną dokumenty transakcyjne" - czytamy w komunikacie.

Podpisanie ww. aneksu jest kolejnym etapem procesu, w wyniku którego, w przypadku pozytywnego jego zakończenia, może dojść do transakcji zbycia posiadanych przez Orphee udziałów w Diesse, jednakże kontynuowanie procesu przygotowania transakcji nie gwarantuje jej dojścia do skutku, podano również.

28 września PZ Cormay informował, że Orphee popisała list intencyjny z podmiotem zainteresowanym nabyciem całego pakietu posiadanych przez Orphee udziałów w spółce Diesse Diagnostica Senese.

PZ Cormay to producent odczynników diagnostycznych i dystrybutor aparatury medycznej. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2008 r.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz