Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pfleiderer Group chce skupić do 3,23 mln akcji własnych po 47 zł sztuka

0
Podziel się
Pfleiderer Group chce skupić do 3,23 mln akcji własnych po 47 zł sztuka
bDAbWvxh

Pfleiderer Group chce skupić do 3,23 mln akcji własnych po 47 zł sztuka, podał pośredniczący Trigon DM.

Kluczowe parametry realizacji programu skupu akcji własnych: 3 235 050 akcji objętych skupem; 5% kapitału; cena: 47 zł. Okres zapisów ustalono na 21 września - 5 października, data transakcji 10 października; data rozliczenia: 12 października, podano w informacji.

"Rada nadzorcza spółki podjęła uchwałę, w której określone zostały warunki długoterminowego programu motywacyjnego dla wybranych menedżerów. Zgodnie z założeniami programu, spółka przyzna uprawnionym członkom zarządu i rady nadzorczej opcję nabycia istniejących akcji spółki (opcja kupna) w zamian za cenę wykonania opcji pomnożoną przez liczbę akcji nabywanych w ramach opcji kupna, do których menedżer jest uprawniony. Wdrożenie programu motywacyjnego dla wybranych członków rady nadzorczej będzie przedmiotem zatwierdzenia przez walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki" - czytamy dalej.

bDAbWvxj

Grupa Pfleiderer to wiodący producent paneli na bazie drewna na największych europejskich rynkach, w Niemczech i Polsce, gdzie jest odpowiednio numerem 1 i 2 pod względem wielkości produkcji płyt wiórowych. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r.

bDAbWvxK
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
KOMENTARZE
(0)