Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pharmena ma umowę ws. dystrybucji dermokosmetyków w Egipcie, Katarze i Bahrajnie

0
Podziel się:

Pharmena ozpoczęła współpracę z partnerem egipskim w zakresie wyłącznej dystrybucji swych dermokosmetyków w Egipcie, Katarze i Bahrajnie, poinformowała spółka. Pierwsze zamówienie wyniosło 64,5 tys. euro.

Pharmena ma umowę ws. dystrybucji dermokosmetyków w Egipcie, Katarze i Bahrajnie

"Umowa gwarantuje dystrybutorowi wyłączność na sprzedaż produktów spółki na wymienionych wyżej rynkach pod warunkiem osiągnięcia przez dystrybutora w danym okresie ustalonego minimalnego poziomu sprzedaży. Pierwsze zamówienie wyniosło 64,5 tys. euro, a zakładana minimalna sprzedaż na najbliższe 9 miesięcy, która gwarantuje utrzymanie wyłączności, wynosi 100 tys. euro. Koszty marketingu i sprzedaży produktów ponosi dystrybutor. Umowę zawarto na warunkach rynkowych" - czytamy w komunikacie.

W ocenie zarządu, powyższa umowa może mieć w ciągu kilku najbliższych lat istotny wpływ na zwiększenie sprzedaży dermokosmetyków. Kontynuacja współpracy z dystrybutorem ma na celu dalszą ekspansję na nowe rynki zbytu poza granice kraju, co stanowi jeden z elementów realizacji strategii spółki w zakresie poszerzenia kanałów dystrybucji dermokosmetyków, podano także.

Pharmena to spółka biotechnologiczna, której głównym obszarem działalności jest opracowywanie i komercjalizacja innowacyjnych produktów powstałych na bazie opatentowanej fizjologicznej i naturalnej substancji czynnej 1-MNA. Jest notowana na NewConnect od 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)