Notowania

technologie
12.10.2017 15:56

Polkomtel utrzymuje dotychczasowe zasady roamingu w UE po decyzji UKE

Podziel się
Dodaj komentarz

Polkomtel, operator sieci Plus, utrzymuje dotychczasowe zasady roamingu na terenie Unii Europejskiej po decyzji Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) zezwalającej na stosowanie dodatkowych opłat za korzystanie z roamingu w UE, podał operator.

,,Plus zapewnia swoich klientów, że po wydaniu decyzji UKE, nic się nie zmienia w zakresie opłat roamingowych. Klienci mogą nadal korzystać z roamingu na terenie Unii Europejskiej na tych samych zasadach jak dotychczas" - czytamy w oświadczeniu operatora.

Wcześniej media podawały, że operator sieci Plus dostał zgodę UKE na stosowanie dodatkowych opłat za korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej.

W połowie czerwca Polkomtel podał, wprowadził zasadę "W Unii jak w domu", co oznaczało, że klienci nie będą ponosili podczas swoich zagranicznych podróży dodatkowych opłat za korzystanie z połączeń głosowych, SMS, MMS i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych.

O wprowadzeniu zasady Roam Like At Home poinformowały już Play, Orange Polska i T-Mobile.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Midas także należy do telekomunikacyjnej grupy Solorza-Żaka. W skład grupy kapitałowej wchodzą też m.in. spółki Centernet, Mobyland i Aero2.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-10-2017

MakoOby te cały roaming był już wiecznie, bo słyszałem ze chcą odwołać. Teraz w a2mobile nie ma limitów na transfer na social media i dziei temu i … Czytaj całość

18-10-2017

monclerNo i pięknie korzystam właśnie z lte aero2 w domu

Rozwiń komentarze (2)