Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Polnord wprowadza do oferty 42 mieszkania w Gdyni

0
Podziel się
Polnord wprowadza do oferty 42 mieszkania w Gdyni
bEhvIumt

Polnord rozpoczyna sprzedaż II i III etapu inwestycji Brama Sopocka w Gdyni. W ich ramach powstaną 42 apartamenty, poinformowała spółka.

Termin oddania nieruchomości do użytku zaplanowano na luty 2017 r.

"Do oferty wprowadzono 42 lokale rozlokowane w 6 kameralnych, dwupoziomowych budynkach, wyposażonych w windy i hale garażowe. 3- i 4-pokojowe apartamenty będą miały powierzchnie od 60 do 101 m2, a do każdego z nich przypisane zostanie miejsce garażowe" - podano w komunikacie.

bEhvIumv

Ceny lokali zaczynają się już od 6925 zł za metr kwadratowy. Generalnym wykonawcą II etapu jest KB Dom.

"Apartamenty w Gdyni cieszą się dużą powodzeniem zarówno wśród najemców długoterminowych, jak i turystów szukających wytchnienia nad morzem w sezonie urlopowym. Stanowią zatem dobrą lokatę kapitału z możliwością atrakcyjnego zarobku" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Wioletta Kleniewska, cytowana w komunikacie.

Osiedle zaprojektowane zostało przez Biuro Projektów Architectonica.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Obecnie realizowane są projekty deweloperskie m.in. w: Warszawie, Trójmieście, Szczecinie i Łodzi. Akcje spółki są od lutego 1999 r. notowane na GPW.

bEhvIumW
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)