Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PrimeBit Games przyspieszy realizację 3 projektów dzięki środkom od inwestorów

0
Podziel się

Warszawa, 14.09.2018 (ISBnews) - PrimeBit Games podpisał umowy współfinansowania trzech projektów na łączną sumę 400 tys. zł, co umożliwi przyspieszenie wybranych produkcji o kilka miesięcy, poinformował prezes Michał Ręczkowicz.

PrimeBit Games przyspieszy realizację 3 projektów dzięki środkom od inwestorów
bEhgTRxh

"Pozyskanie środków od inwestorów na kolejne tytuły umożliwi nam przyspieszenie wybranych produkcji o kilka miesięcy. Cieszymy się, że po raz kolejny uwierzyli w nasze projekty i chcą nas aktywnie wspomagać. W ten sposób wspólnie budujemy wartość spółki dla naszych akcjonariuszy. Co ważne, zgodnie z naszym modelem biznesowym, nigdy nie zmniejszamy zaangażowania finansowego w żaden z projektów poniżej 50 proc. To daje nam pełną kontrolę nad tym, co tworzymy" - powiedział Ręczkowicz, cytowany w komunikacie.

W ramach transakcji studio planuje produkcję i wydanie dofinansowanych tytułów w latach 2018-2019, podano także.

"W sumie, wraz z wcześniej pozyskanymi środkami, spółka otrzymała na projekty kwotę w wysokości 825 tys. zł netto" - czytamy w komunikacie.

bEhgTRxj

Gry, które otrzymały wsparcie od inwestorów to produkty dedykowane platformom mobilnym i PC. Model monetyzacji został podzielony na dwie wersje, freemium oparty na reklamach i mikropłatnościach oraz premium - bez reklam i dodatkowych opłat. Studio w ramach umowy odpowiada również za marketing i promocję tytułów. Jako wynagrodzenie inwestor otrzyma część udziałów w zyskach.

PrimeBit Games to notowany na New Connect deweloper gier.

bEhgTRxK
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)