Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przegląd informacji ze spółek

0
Podziel się:

Obligacje spółki Biogened serii BGD0920 zadebiutują na Catalyst we wtorek, 13 lutego br., wynika z uchwały zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przegląd informacji ze spółek

Obligacje Ronsona serii R zadebiutują na Catalyst we wtorek, 13 lutego br., wynika z uchwały zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Apator miał szacunkowo skonsolidowane przychody ze sprzedaży na poziomie 894,6 mln zł, a skonsolidowany zysk netto 56,4 mln zł w 2017 r., podała spółka.

Sprzedaż zrealizowana przez spółki dystrybucyjne grupy kapitałowej Inter Cars zwiększyła się o 15,6% r/r do 531 mln zł w styczniu 2018 r., podała spółka.

Przywrócono do pracy wszystkie instalacje Grupy Lotos, które zostały zatrzymane z powodu 30-minutowej przerwy w zasilaniu na początku tygodnia, poinformowała spółka. Incydent pozostał bez wpływu na sprzedaż produktów klientom, podano także.

Skonsolidowane przychody Baltony wyniosły 30,36 mln zł w styczniu 2018 roku i były wyższe o 7% r/r, podała spółka.

GetBack poinformował o podpisaniu dokumentu zawierającego zobowiązanie banku z siedzibą za granicą do finansowania funduszu w 100% kontrolowanego przez GetBack, tzw. term sheet, podała spółka. Zgodnie z treścią term-sheet, bank będzie dążył do zapewnienia przez banki lub instytucje kredytowe funduszowi finansowania w wysokości do 300 mln zł.

Abadon RE przydzielił 10 tys. obligacji serii 012 o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, o łącznej wartości 10 mln zł, poinformowała spółka.

Skonsolidowane nieaudytowane przychody ze sprzedaży Solar Company wyniosły 9,2 mln zł w styczniu 2018 r., podała spółka. Miesiąc wcześniej przychody sięgnęły 10,9 mln zł.

Elektrociepłownia Lublin Wrotków, należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (PGE GiEK) - spółki zależnej Polskiej Grupy Energetycznej (PGE) - podpisała z Ansaldo Energia umowę na pięcioletnie wsparcie techniczne utrzymania turbozespołu gazowego, podała spółka. Kontrakt będzie obowiązywać do 2023 roku, a jego maksymalna wartość to 3,3 mln euro.

Nakłady inwestycyjne Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) wyniosą 1,8 mld zł w tym roku, a w 2019 r. będą mniejsze, lecz nadał wyższe od 1,5 mld zł zakładanych średniorocznie w strategii, poinformowali członkowie zarządu.

Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) nie wyklucza wpływu zdarzeń jednorazowych na wynik 2017 r., poinformował prezes Daniel Ozon.

Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) przeprowadzi roadshow na polskim rynku, zanim zdecyduje o wyjściu na rynki międzynarodowe w sprawie finansowania, poinformował wiceprezes ds. finansowych Robert Ostrowski. Chce pozyskać ok. 400-500 mln USD.

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) zamierza rekomendować akcjonariuszom przeznaczanie na dywidendy do 30% skonsolidowanego zysku netto bez zdarzeń jednorazowych, poinformował prezes Daniel Ozon. W prezentacji przed dzisiejszą konferencją prasową JSW podała, że rekomendowany poziom wypłaty dywidendy będzie wynosić co najmniej 30% skonsolidowanego zysku netto.

Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) chce wypracowywać średniorocznie 1 mld zł zysku netto w latach 2018-2030, poinformował prezes Daniel Ozon.

Odnosząc się do doniesień prasowych, według których prace nad połączeniem PKN Orlen i Grupy Lotos nabrały tempa, wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski przyznał, że "jest coś na rzeczy".

PKP Cargo wydłużyło termin składania zgłoszeń przez kandydatów na stanowiska prezesa i członka zarządu ds. finansowych do 7 marca br., podała spółka.

Radpol miał 154,38 mln zł przychodów ze sprzedaży, 6,01 mln zł EBITDA i 2,53 mln zł straty brutto w 2017 r., podała spółka, powołując się na wstępne dane.

Monnari Trade podpisało porozumienie o współpracy z LK Designer Shops, podała spółka.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)