Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przegląd informacji ze spółek

0
Podziel się:
Przegląd informacji ze spółek

Alumetal spodziewa się pogorszenia wyników finansowych w stosunku do poziomów zanotowanych w I kwartale 2017 roku, poinformowała spółka. Zysk EBITDA może być niższy o około 20% a znormalizowany skonsolidowany zysk o około 25%, podano także.

GetBack zakończył prace i analizy dotyczące nabycia większościowego pakietu akcji firmy z branży zarządzania wierzytelnościami, podała spółka.

Agencia Farmacéutica Internacional z siedzibą w Gwatemali poinformowała o rejestracji leku Salmex, opracowanego przez Celon Pharma, na rynkach w Gwatemali oraz Salwadorze pod nazwą handlową Ventiflu Discus, podał spółka.

Neuca Med, spółka zależna od Neuki, nabyła 100% udziałów przedsiębiorstwa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Gostynin, podała spółka.

Rada nadzorcza Qumaka powołała na członka zarządu, odpowiedzialnego za obszar sprzedaży i marketingu Tomasza Zygmuntowicza. Jednocześnie rada delegowała swojego przewodniczącego, Wojciecha Włodarczyka, do dalszego czasowego wykonywania czynności jako prezesa zarządu, w okresie od 14 lipca do 7 sierpnia 2017 r., podała spółka.

Do Elektrowni Turów dotarł stojan - jeden z kluczowych elementów nowobudowanego bloku energetycznego o mocy 450 MW netto, poinformowała PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (PGE GiEK). Transport z zakładów Hitachi w Japonii do Europy odbył się drogą morską, a następnie transportem kolejowym, podano także.

Akcjonariusze Gorenje zdecydowali na walnym zgromadzeniu o przeznaczeniu na dywidendę 2,43 mln euro, co da wypłatę w wysokości 0,1 euro na akcję, wynika z uchwał walnego.

Oferta konsorcjum Torpolu i Budimeksu, warta 597,4 mln zł netto (tj. 734,7 zł brutto), przedstawia najkorzystniejszy dla inwestora bilans kryteriów ceny, czasu realizacji i okresów gwarancji w organizowanym przez PKP Polskie Linie Kolejowe (PKP PLK) przetargu na modernizację odcinka linii kolejowej linii nr 133 Trzebinia - Krzeszowice, ocenił Torpol, na który przypada 50% wartości zadania.

Akcjonariusze Qumaka na nadzwyczajnym walnym zwołanym na 10 sierpnia br. podejmą uchwałę w przedmiocie podwyższenia kapitału zakładowego poprzez emisję do 30 mln akcji zwykłych serii M z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy, podała spółka. Wcześniej spółka poinformowała o niedojściu do skutku emisji akcji serii L.

GLG Pharma zakończyła prywatną emisję akcji serii F, z której pozyskała zakładaną kwotę 2,93 mln zł, poinformowała spółka. Środki posłużą realizacji projektu TNBC, a także przygotowaniu do rozpoczęcia kolejnych projektów onkologicznych.

Emisja akcji serii L Qumaka, która miała charakter subskrypcji prywatnej nie doszła do skutku, poinformowała spółka.

Gra "Serial Cleaner" autorstwa iFun4all, trafi dzisiaj do użytkowników konsol Microsoft XboxOne oraz posiadaczy komputerów z systemem Windows, Mac OS lub Linux, podała spółka. Jeszcze w tym roku zarząd planuje rozpocząć proces przygotowań do wejścia na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych.

Fortum wykonało 623 audyty gazowe, 455 audytów energetycznych oraz 129 audytów fotowoltaicznych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W oparciu o ich wyniki, eksperci Fortum przygotowali rekomendacje, które pozwolą polskim klientom zaoszczędzić prawie 7 mln zł w ciągu 3 lat, podała spółka.

Wasko podpisało 21 umów wykonawczych z następującymi kontrahentami: Eckley Investments, Gladmar Investments, Nashford Investments oraz Rodmer Investments, których przedmiotem jest budowa sieci szerokopasmowej FTTH. Łączna wartość podpisanych umów wynosi 107,4 mln zł netto (132,1 mln zł brutto), podała spółka.

Cena emisyjna w pierwotnej ofercie publicznej do 121 572 621 istniejących akcji Play Communications - właściciela 100% udziałów P4, operatora sieci Play - została ustalona na 36 zł za akcję, podała spółka w aneksie do prospektu emisyjnego. Łączna wartość oferty może mieć wartość 4,4 mld zł.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)