Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przegląd informacji ze spółek

0
Podziel się:
Przegląd informacji ze spółek

Do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) trafił wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego Venture Inc sporządzonego w związku z ofertą nie więcej niż 15 mln akcji serii G spółki oraz ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW 14,84 mln akcji, w tym 5 mln akcji serii A, 840 tys. akcji serii B, 1 mln akcji serii C, 1 mln akcji serii D, 1 mln akcji serii E, 6 mln akcji serii F oraz nie więcej niż 15 mln akcji serii G, podała spółka.

Modelowa marża rafineryjna Grupy Lotos wyniosła 6,96 USD/baryłkę w grudniu 2016 r. wobec 8,59 USD/baryłkę w listopadzie i 4,45 USD/baryłkę w listopadzie 2015 r., podała spółka.

Erbud podpisał z VD Mieszkania XIV - spółką zależną Vantage Development - umowę na budowę zespołu mieszkalnego Login City przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu za 33,8 mln zł netto, poinformował Vantage Development.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w grudniu 2016 r. przez grupę kapitałową LPP wyniosły ok. 737 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych rok wcześniej o ok. 13%, podała spółka.

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) przekazała Bankowi Ochrony Środowiska (BOŚ Bank) informację dotyczącą wartości dodatkowego wymogu w zakresie funduszy własnych ponad wartość wynikającą z wymogów określonych w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie wymogów ostrożnościowych dla instytucji kredytowych i firm inwestycyjnych na poziomie Grupy Kapitałowej BOŚ, podał bank.

Enea, Energa, Polska Grupa Energetyczna (PGE) i Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) złożyły do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek ws. przejęcia kontroli nad Polimeksem-Mostostalem, podał Urząd.

Publiczna emisja obligacji serii E Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) o wartości do 60 mln zł skierowana w pierwszej kolejności do inwestorów indywidualnych rozpoczęła się dziś, podała giełda.

Start oddziału PKO Banku Polskiego w Pradze planowany jest na przełom I i II kw. 2017 r. podał bank. Dyrektorem oddziału korporacyjnego PKO BP w Pradze będzie Jacek Kasprzewski.

Vantage Development sprzedał 210 lokali w IV kwartale i łącznie 812 lokali w całym 2016 r., podała spółka. Vantage przekazał 267 lokali w IV kwartale i 513 lokali w całym 2016 r.

Newag zawarł umowę z województwem podkarpackim na dostawę 2 dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych (SZT) wraz ze świadczeniem usługi serwisowo-utrzymaniowo-naprawczej o łącznej wartości 32,8 mln zł netto, podał Newag.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za grudzień 2016 wyniosły ponad 335 mln zł i były wyższe od osiągniętych w analogicznym okresie poprzedniego roku o 50%, podała spółka.

Konsorcjum w składzie PBDiM Kobylarnia oraz Mirbud złożyło najtańszą ofertę, wartą 93,97 mln zł brutto, na budowę łącznika obwodnicy Inowrocławia w ciągu dk 15 i 25, podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę nabycia nieruchomości o powierzchni blisko 0,8 ha, zlokalizowanej przy ul. Karpia w Poznaniu za ok. 4,6 mln zł netto, podała spółka. Zrealizuje na niej projekt deweloperski, w ramach którego powstanie 189 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9,9 tys. m2.

LiveChat Software miał 18 070 klientów z ponad 140 krajów świata według stanu na 1 stycznia 2017 r. W grudniu ta liczba wzrosła o 299 klientów, a w trakcie roku - o 4 577, poinformowała spółka.

Newag S.A., w ramach budowy Centrum Badań i Rozwoju w grupie, zawarł z Newag IP Management umowę sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa w postaci Działu Badań i Rozwoju za 67,7 mln zł, podał Newag.

Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych zawarło z Saturn Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych umowę, której przedmiotem jest przejęcie przez Saturn TFI od Altus TFI zarządzania funduszem inwestycyjnym zamkniętym o nazwie GetBack Windykacji Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, podało Altus TFI.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)