Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przychody Voicetel Communications wzrosły o 145% r/r w w I półroczu br.

0
Podziel się:
Przychody Voicetel Communications wzrosły o 145% r/r w w I półroczu br.

Jednostkowy zysk netto Voicetel Communications w I połowie 2016 r. wyniósł 1,45 mln zł wobec 723 tys. zł przed rokiem, a przychody wzrosły w tym okresie o 145% do 1,91 mln zł, poinformowała spółka.

"Umowy w modelu abonamentowym na nasze platformy Briliance i Esense zapewniają nam stały dopływ środków finansowych. Jednak w tym momencie najważniejszy jest rozwój technologii, która pozwala naszym partnerom automatyzować telefoniczną obsługę klientów, równocześnie ją usprawniając i radykalnie obniżając koszty" - powiedział prezes Dawid Wójcicki, cytowany w komunikacie.

W samym II kwartale spółka zanotowała 914 tys. zł przychodów, 823 tys. zł zysku operacyjnego i 656 tys. zł zysku netto. Skonsolidowany zysk netto Grupy wyniósł 598 tys. zł w II kwartale i 1,29 mln zł w całej I połowie roku. W analogicznym okresie poprzedniego roku spółka nie podlegała konsolidacji, podano również.

Voicetel Communications oferuje rozwiązania automatycznej obsługi sprzedaży. Akcje spółki są notowane od maja 2016 r. na rynku NewConnect.

giełda
wiadomości
giełda na żywo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)