Notowania

technologie
30.07.2018 08:30

QubicGames ma umowę dot. wydania gry 'Koloro' na Nintendo Switch

QubicGames zawarł z firmą Mevi z siedzibą we Francji umowę wydawniczą, określającą szczegóły przystosowania i wydania gry "Koloro" na konsolę Nintendo Switch, podała spółka. W zamian za udzielenie licencji na wydanie gry Mevi otrzyma od QubicGames wynagrodzenie w postaci procentu od przychodów ze sprzedaży gry.

Podziel się
Dodaj komentarz

"'Koloro' jest grą typu puzzle-platformer zawierającą ponad 300 poziomów, oferującą rozgrywkę jednoosobową, jak i dwuosobową w trybie kooperacji. Gra dostępna jest na komputery PC/Mac na platformie Steam w regularnej cenie 12,99 USD" - czytamy w komunikacie.

Premiera gry w wersji na platformę Nintendo Switch planowana jest w IV kwartale 2018 roku, podano również.

QubicGames S.A. jest studiem deweloperskim, które zostało założone w 2004 r. i wyprodukowało już łącznie ponad 20 gier wideo. Do 2012 r. spółka realizowała głównie gry na konsole Nintendo, a od 2014 r. zajmuje się także produkcjami na platformy iOS/Android, Sony PS4 i PS Vita, a także komputery PC/Mac. Spółka jest notowana na NewConnect od 2016 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
30-07-2018

oleksyDużo polskich gier gier kieruje swoje plany na wydanie swoich gier na najpopoularniejszą kosole na swiecie czyli Nintendo Switch i nikt nie rozpisuje … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)