Notowania

budownictwo
31.05.2016 14:45

Spółka Pekabeksu ma umowę na generalne wykonawstwo za 17,2 mln zł netto

Podziel się
Dodaj komentarz

Pekabex Bet - spółka zależna Poznańskiej Korporacji Budowlanej Pekabex - zawarła z Marathon International umowę o generalne wykonawstwo, której przedmiotem jest kompleksowe zaprojektowanie i wybudowanie hali przeładunkowej, części biurowo socjalnej, serwisu samochodowego oraz zbiorników technicznych i urządzeń budowlanych w miejscowości Glinka Duchowna, gm. Kostrzyn za 17,2 mln zł netto, podał Pekabex.

"Przedmiot umowy zostanie wykonany etapowo, przy czym ostatni etap tj. zakończenia realizacji przedmiotu umowy i uzyskania decyzji o udzieleniu pozwolenia na użytkowanie zostanie zrealizowane do 31 stycznia 2017 roku" - czytamy w komunikacie.

Grupa Pekabex jest wiodącym polskim producentem prefabrykatów żelbetowych i sprężonych, które są wykorzystywane w wielu obszarach budownictwa, m.in. do budowy hal produkcyjnych i magazynowych, budynków biurowych, galerii handlowych, dworców, parkingów, mostów i wiaduktów, tuneli, a także w budownictwie mieszkaniowym. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 350,68 mln zł w 2015 r. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w lipcu 2015 r.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz