Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
13.08.2018 08:59

Ultimate Games zawarł umowę wydawniczą na wydanie gry 'Prodigy Tactics'

Ultimate Games zawarł umowę wydawniczą z Forever Entertainment i PlayWay, podała spółka. Na mocy powyższej umowy wszystkie wyżej wymienione firmy podejmą współprace w zakresie sprzedaży i promocji pełnej wersji gry "Prodigy Tactics" w wersji PC na platformie Steam.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Premiera gry będzie miała miejsce w momencie zakończenia okresu early access i planowana jest jeszcze w 2018 r. Dokładny termin premiery pełnej wersji gry na platformie Steam zostanie podany osobnym raportem" - czytamy w komunikacie.

W zamian za działania opisane w umowie spółce Ultimate Games przysługuje określony procent zysków ze sprzedaży gry.

"Zakontraktowanie kolejnej gry do wydania przez emitenta to ważny element przyjętego modelu działania spółki polegającego na produkcji i wydawaniu wielu niskobudżetowych tytułów w ciągu roku na różne platformy tj. PC, mobile, konsole" - podsumowano.

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne. W 2016 r. spółka pozyskała znaczącego inwestora PlayWay, wiodącego producenta i wydawcę gier komputerowych, notowanego na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz