Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Unified Factory ma cztery umowy z integratorami IT w Afryce

0
Podziel się:

Unified Factory podpisał umowy z nowymi partnerami wdrożeniowymi na rynku afrykańskim: Cloud Exchange West Africa Limited, Inovo Telecom South Africa, Sumeru Solutions, podała spółka.

Unified Factory ma cztery umowy z integratorami IT w Afryce

"Pozyskani partnerzy to firmy IT z ugruntowaną pozycją na rynku, ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sektorach contact center, bankowości i telekomunikacji. Nowe grono dołącza do pierwszego partnera Unified Factory, nigeryjskiego SWIFTA Systems, z którym umowa został podpisana w połowie roku" - czytamy w komunikacie.

"Nowi partnerzy na kontynencie afrykańskim to kolejny krok na drodze umacniania pozycji Unified Factory w regionie. Lokalni pośrednicy są kluczowi w penetracji rynku i pozyskiwaniu najważniejszych klientów oraz w ich obsłudze. Dzięki naszym partnerom, podpisane zostały już pierwsze dwie umowy z klientami końcowymi" - powiedział International Development Director, Africa, Unified Factory Marek Zmysłowski, cytowany w komunikacie.

Managing Director Cloud Exchange West Africa Glad Dibetso podkreślił, że rozwiązania Unified Factory spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów. "Rozwiązania Customer Service Automation pokazały bardzo dużo przewag i innowacyjnych rozwiązań na tle analizowanej przez nas konkurencji" - dodał.

Cloud Exchange West Africa (poprzednio znana jako Dimension Data Nigeria - zachodnioafrykański oddział Dimension Data - globalnej firmy z oddziałami w 49 krajach) to regionalny lider w integracji systemów IT, chmurowych systemów bazodanowych i rozwiązań telekomunikacyjnych.

INOVO Telecom to południowoafrykański lider w dostarczaniu rozwiązań contact center i usług konsultingowych w zakresie optymalizacji działań call center. Inovo zatrudnia ponad 50 specjalistów obsługujących biura obsługi klientów o łącznej ilości ponad 3tysięcy agentów.

Sumeru Solutions to powstałe w 2001 r. w Kenii przedsiębiorstwo zatrudniające obecnie ponad 1 000 pracowników. Sumeru Solutions osiągnęło dotychczasowy sukces dzięki rozwijaniu systemów IT dla sektora bankowego oraz rozwiązań z zakresu ochrony informacji.

SWIFTA Systems and Services International Ltd od ponad 20 lat koncentruje się tylko na rynku afrykańskim. Specjalizuje się we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rodzimym rynku oraz we wdrożeniach i integracjach, oferowanych także w chmurze obliczeniowej. Swifta jest nie tylko autoryzowanym resellerem rozwiązań Google Apps, ale i partnerem takich globalnych koncernów jak Oracle, Vericash, Talend, MapR, czy Visa.

Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 r. akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)