Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Unified Factory ma umowę z Netią na wdrożenie systemu contact center

0
Podziel się

Unified Factory otrzymał  podpisaną przez zarząd Netii umowę na wdrożenie systemu contact center do świadczenia przez operatora telekomunikacyjnego usług w modelu SaaS, podała spółka. 

Unified Factory ma umowę z Netią na wdrożenie systemu contact center
bEiqAWBN

"Przedmiotem umowy jest wdrożenie dla Netii systemu realizującego funkcjonalności typu contact center oferowanego komercyjnie przez Unified Factory pod nazwą UF EASY, świadczenie innych usług, w tym wykonanie wszelkich prac instalacyjnych i konfiguracyjnych oraz świadczenie usług wsparcia technicznego" - czytamy w komunikacie.

"Kontrakt z Netią jest największą w historii działalności umową na sprzedaż naszego systemu. Jej finalizacja była możliwa, ponieważ w trakcie postępowania przetargowego nasza oferta okazała się najlepsza zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i parametrów technicznych oczekiwanych przez operatora. Chcę podkreślić, że spółka jest gotowa operacyjnie, aby samodzielnie zrealizować całość kontraktu. Zakres umowy pozwoli w pełni wykorzystać potencjał technologiczny, jakim dysponujemy, a znając potencjał marketingowy operatora oraz innowacyjność oferty, jaka powstanie dzięki wdrożeniu naszego systemu, wierzę w duży sukces sprzedażowy projektu Netii" skomentował członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż i kontakty z kluczowymi klientami firmy Marcin Woźniak, cytowany w komunikacie.

Dodał, że zawarta dziś umowa otwiera przed spółką "zupełnie nowe możliwości" w rozwoju sprzedaży platformy Customer Service Automation, kierowanej zarówno do pozostałych operatorów telekomunikacyjnych, jak i dużych firm z takich branż jak bankowość, ubezpieczenia, energetyka czy największe w Polsce call center - dla nich współpraca z Netią będzie stanowić istotną referencją.

bEiqAWBP

"Zarząd Unified Factory szacuje wartość umowy jako znaczącą dla przyszłych wyników finansowych spółki. Równocześnie zarząd spółki podkreślił w komunikacie, iż zawarcie umowy z Netia może mieć strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju sprzedaży rozwiązań technologicznych oferowanych przez spółkę dla dużych firm, w szczególności w sektorze usług telekomunikacyjnych" - czytamy dalej.

Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 r. akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

bEiqAWCq
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)