Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Unified Factory rozpoczął negocjacje z Netią ws. umowy na contact center

0
Podziel się:

Unified Factory rozpoczął negocjacje z Netią w sprawie zawarcia umowy na wdrożenie platformy contact center hostowanej przez Netię, przeznaczonej do dalszej odsprzedaży aktualnym i przyszłym klientom Netii, podała spółka. Umowa ma określać warunki finansowe projektu oraz harmonogram prac.

Unified Factory rozpoczął negocjacje z Netią ws. umowy na contact center

"Zarząd Unified Factory S.A. szacuje, iż w przypadku pomyślnego zakończenia negocjacji i podpisania umowy wartość kontraktu (w okresie jego obowiązywania) osiągnie wartość znaczącą dla spółki Unified Factory S.A. i będzie miało strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju oferty spółki w sektorze usług telekomunikacyjnych" - czytamy w komunikacie.

Wdrożenie będzie realizowane z wykorzystaniem funkcjonalności platformy Customer Service Automation w zakresie produktów: UF PRO oraz UF EASY (model SaaS), podano także.

Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 r. akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)