Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
10.01.2018 16:34

Unified Factory rozpoczął negocjacje z Netią ws. umowy na contact center

Unified Factory rozpoczął negocjacje z Netią w sprawie zawarcia umowy na wdrożenie platformy contact center hostowanej przez Netię, przeznaczonej do dalszej odsprzedaży aktualnym i przyszłym klientom Netii, podała spółka. Umowa ma określać warunki finansowe projektu oraz harmonogram prac.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd Unified Factory S.A. szacuje, iż w przypadku pomyślnego zakończenia negocjacji i podpisania umowy wartość kontraktu (w okresie jego obowiązywania) osiągnie wartość znaczącą dla spółki Unified Factory S.A. i będzie miało strategiczne znaczenie dla dalszego rozwoju oferty spółki w sektorze usług telekomunikacyjnych" - czytamy w komunikacie.

Wdrożenie będzie realizowane z wykorzystaniem funkcjonalności platformy Customer Service Automation w zakresie produktów: UF PRO oraz UF EASY (model SaaS), podano także.

Unified Factory to producent i globalny dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta opartej na rozwiązaniach klasy Customer Service Automation i algorytmach pamięci asocjacyjnej. Od 2016 r. akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz