Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Victoria Dom wprowadziła do oferty 113 mieszkań na stołecznym osiedlu Classic IV

0
Podziel się:
Victoria Dom wprowadziła do oferty 113 mieszkań na stołecznym osiedlu Classic IV

Victoria Dom wprowadziła do oferty 113 mieszkań na terenie warszawskiego Tarchomina w ramach projektu osiedle Classic IV, poinformował deweloper. Zakończenie inwestycji planowane jest na ostatni kwartał 2017 r., podano także.

"Inwestycja jest położona przy ul. Modlińskiej 73a. W ramach osiedla powstanie jeden budynek wielorodzinny w niskiej 4-piętrowej zabudowie. Inwestycja oferuje łącznie 113 mieszkań. Dostępne są lokale jedno, dwu, trzy, i czteropokojowe o metrażach od 27 do 74 m2. Ceny wybranych promocyjnych mieszkań zaczynają się już od 5650 zł/m2" - czytamy w komunikacie.

Realizacja inwestycji ruszy w III kwartale br., natomiast oddanie do użytkowania budynku planowane jest na ostatni kwartał 2017 r., podano także.

"Warszawski Tarchomin jest bardzo popularną lokalizacją wśród klientów szukających rozkładowych mieszkań w atrakcyjnych cenach, a jednocześnie w spokojnej i zielonej okolicy. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku aktualnie realizujemy tu kilka inwestycji. Uwzględniając także nasze wcześniejsze projekty budowane w pobliżu Osiedla Classic IV, dostarczymy w tym rejonie łącznie blisko 500 mieszkań. Powstające już inne osiedla cieszą się dużym powodzeniem klientów" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Katarzyna Pietrzak, cytowana w komunikacie.

Osiedle Classic IV jest kontynuacją realizowanych w pobliżu, dwóch projektów: Osiedle Classic, które w ramach dwóch etapów dostarczy łącznie 267 lokali (ul. Przaśna 16) oraz Osiedle Classic III ze 116 mieszkaniami (ul. Modlińska 73c).

Victoria Dom jest jednym z deweloperów mieszkaniowych działających na rynku warszawskim. W 2015 r. sprzedała 493 mieszkań (wzrost o 94% r/r), a jej celem na 2016 r. jest sprzedaż na poziomie 700 mieszkań.

budownictwo
nieruchomości
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)