Notowania

finanse
09.12.2019 11:30

X Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 16 stycznia 2020 r.

Jubileuszowa X edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w Warszawie. Jest to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach. Agencja ISBnews jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego oraz rachunkowości. W najbliższej odsłonie Kongresu KPMG zostaną omówione najbardziej aktualne z punktu widzenia przedsiębiorców tematy, jak: podatki przyszłości i trendy w kontrolach podatkowych, ulga B+R oraz nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT oraz VAT. Uczestnicy będą mieć możliwość zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi przyszłości w cenach transferowych, nowoczesnych narzędzi raportowania i pierwszego roku obowiązywania standardu MSSF 16. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z ryzykiem regulacyjnym oraz Polską Strefą Inwestycji" - czytamy w informacji.

W trakcie tegorocznej, dziesiątej odsłony Kongresu KPMG, uczestnicy będą mieć możliwość wysłuchania poniższych prelekcji:

-- Podatki przyszłości;

-- Najnowsze trendy w kontrolach podatkowych;

-- Zmiany w CIT ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z podatkiem u źródła (WHT) i statusem rzeczywistego właściciela (BO);

-- Zmiany w VAT;

-- Przyszłość w cenach transferowych zaczyna się już dzisiaj;

-- Zmiany dla osób fizycznych i płatników w zakresie podatku dochodowego i innych obciążeń publicznoprawnych;

-- Nowoczesne narzędzia raportowania;

-- Pierwszy rok MSSF16. Wyobrażenia a rzeczywistość;

-- Ryzyka regulacyjne - odpowiedzialność kadry kierowniczej oraz spółki jako podmiotu zbiorowego;

-- Gospodarka wiedzy - ulga B+R oraz IP Box w praktyce;

-- Polska Strefa Inwestycji - kolejny etap wsparcia dla przedsiębiorców, podano także.

Udział w Kongresie KPMG jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 3 stycznia 2020 roku. Poza uczestnictwem stacjonarnym, możliwy jest udział zdalny poprzez transmisję online.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz