Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

Zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do 28 czerwca

1
Podziel się

Zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do 28 czerwca. Nowelizacja rozporządzenia ministra edukacji narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ukazała się już w Dzienniku Ustaw.

Zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do 28 czerwca
(Unsplash.com)
bEqFMzeJ

Zajęcia w szkołach - w związku z epidemią COViD-19 - były zawieszone od 12 marca, termin ten był kilkakrotnie przedłużany; ostatnio - do 7 czerwca. Nowelizacja rozporządzenia przedłuża ograniczenie w funkcjonowaniu na obszarze kraju "publicznych i niepublicznych jednostek systemu oświaty" z 7 na 28 czerwca.

Jednocześnie rozporządzenie dopuszcza możliwość zakwaterowania uczniów w internacie zorganizowanym w szkole lub centrum kształcenia zawodowego, w szczególności uczniów, którzy korzystają z konsultacji. Od 25 maja br. mogą je odbywać uczniowie klas 8 i maturzystów, natomiast od 1 czerwca br. - uczniowie z pozostałych klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

bEqFMzfm
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
ZK590
rok temu
Dość się namęczyli po 4 godziny od września do ferii zimowych. Pora wypocząć do września a potem na rocznym urlopie zdrowotnym.