Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Partnerem treści jest Kongres 590

5. edycja Kongresu 590. Oglądaj na żywo

7
Podziel się:

5. edycja Kongresu 590 koncentruje się na pięciu kluczowych dla naszego państwa obszarach: bezpieczeństwie zdrowotnym i ekologii, społeczeństwie, gospodarce, eksporcie i ekspansji gospodarczej oraz infrastrukturze.

5. edycja Kongresu 590. Oglądaj na żywo
Prezydent RP Andrzej Duda, patron honorowy Kongresu 590 (fot. Kongres 590)
bEEjooOd

Kongres 590 to wydarzenie, które skupia się na Polsce i narodowej gospodarce oraz stwarza możliwość dyskusji w gronie liderów z różnych branż i obszarów o ważnych dla naszego kraju sprawach. Doświadczenia roku 2020, które wywołały światowy kryzys gospodarczy, wymagają zrewidowania poglądów, zidentyfikowania zagrożeń i nowego spojrzenie na otaczający świat.

Zobacz także: Przyszłość Polski: dr George Friedman w rozmowie z Jackiem Bartosiakiem

Wydarzenie zostało objęte patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który będzie otwierał Kongres. Miejscem wydarzenia będzie Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego.

bEEjooOf

Podczas Kongresu590, jako wydarzenie towarzyszące, przyznawana jest Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

To coroczne wyróżnienie dla przedsiębiorstw, które wnoszą znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie oraz stanowią wzór dla innych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEjooOG
Partnerem treści jest Kongres 590
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(7)
Sasiad
5 miesięcy temu
Zanim E Gierek poniósł ostateczną klęskę zorganizował Kongres Nauki Polskiej. Jakby nikt nie potrafił wyciągać wniosków w tym kraju Chyba rzeczywiście zasługują na PiS.
Jejku
5 miesięcy temu
Czyli Polska będzie rozjechana zajechana zadłużona skolonizowana a młodzi wyjadą za ???? Szanowni rodacy aby wam się żylo dostatnio i dobrze trzeba zutyliziwać wszystkie obce dyskonty sieci i markety . Kiedy to zrozumiecie że to one wam dobrobyt zabierają . Handel powinien być tylko w polskich rękach i to ustawowo gwarantowany tak aby polska klasa średnia się wytworzyła . Inaczej wiecznie będziecie wszyscy robolami w obcej sieci .
Paweł
5 miesięcy temu
Kim trzeba być by na takie bezsensowne Kongresy jeździć ? Po co ?
bEEjooOH
Analityk
5 miesięcy temu
Wystarczy chińszczyzn~ zapakować w pudełko w Polsce i już mamy 590. Kto nie wierzy niech sprawdzi
Yankes
5 miesięcy temu
Co to za bełkot?