Trwa ładowanie...
bDSdKiRh

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny może zostać wydłużony. "Pół roku, rok"

Z bonu turystycznego o wartości 500 zł na dziecko można korzystać do marca 2022 r. Pandemia jednak sprawiła, że obecnie turystyka jest zamknięta. Czy w takim razie bon nie powinien zostać wydłużony, na przykład na kolejny okres wakacyjny? - zapytaliśmy Andrzeja Guta-Mostowego, wiceministra rozwoju, pracy i technologii, w programie "Money. To się liczy". - Sądzimy, że to bardzo realny scenariusz - odparł wiceminister. - Będziemy chcieli dążyć do tego, żeby bon w całości został wykorzystany i przedłużenie go o pół roku, rok będzie dobrym zabiegiem - uważa Andrzej Gut Mostowy.

20-11-2020
36 reakcji
10
13
13
Podziel się
Komentarze (13)
20-11-2020
Kamil
Ktore hotele niby zamkniete?:D Kazdy otwarty tylko przy rejestracji daja kartke do podpisania, ze jest sie sluzbowo i tyle. Hotele pelne rodzin z dziecmi od rana do...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (13)
bDSdKiRt
KOMENTARZE
(13)
Kamil
5 miesięcy temu
Ktore hotele niby zamkniete?:D Kazdy otwarty tylko przy rejestracji daja kartke do podpisania, ze jest sie sluzbowo i tyle. Hotele pelne rodzin z dziecmi od rana do wieczora, wiec ten zakaz to taka fikcja jak i caly PiS.
kiki
5 miesięcy temu
Zobaczymy, UNIA może zablokować fundusze, i bardzo dobrze by zrobiła. Wtedy trzeba podziękować Kaczyńskiemu, Zero, Morawieckiemu i innym krzykaczom z PiS.
789
5 miesięcy temu
Mam 2 dzieci i nigdy w życiu tego nie wykorzystam udławcie się pisowcy nie dam się więcej kupić
bDSdKiRL
Wlasciciel
5 miesięcy temu
BON ... a to dobre. Za przychody z tego bonu nie pokryję nawet kosztu energii o wodzie i innych nie mówiąc. Możecie sobie ten bon wsadzić w d! Szkoda słów!
Kiner
5 miesięcy temu
Podatki juz zaplacilem. Dla mnie nie ma zadnej tarczy, znizki czy innej pomocy. Beneficjenci alimentowania cudzych dzieci mozecie po wyprawie za fajkami i piwem ustawic sie w kolejce.