Trwa ładowanie...
bEJBraVx
Notowania
Przejdź na

Budżet na 2022 rok. Prof. Belka: To upadek polskiej polityki gospodarczej

Rząd przyjął projekt budżetu na 2022 rok. Prawda o finansach publicznych jest ukrywana? - Powinniśmy na ten temat bardzo gorąco dyskutować. Jestem przekonany, że sytuacja budżetowa w 2022 roku powinna być lepsza niż w tym roku z dwóch powodów: mamy ożywienie gospodarcze i przyspieszającą inflację. Natomiast jaki rzeczywiście jest stan finansów publicznych nie wiemy, budżet nam nic nie mówi. Sytuacja została zagmatwana - powiedział w programie "Newsroom" prof. Marek Belka, były minister finansów i prezes NBP. - To jest upadek polskiej polityki gospodarczej, co objawia się tym, że jest projekt budżetu i nie budzi żadnych emocji. Bo wiemy, że on nie odzwierciedla rzeczywistości - dodał.

310 reakcji
125
66
119
Podziel się
Komentarze (119)
zobacz więcej komentarzy (119)
bEJBraVJ
KOMENTARZE
(119)
Inka
2 miesiące temu
A może Tusk odda Polsce co dał Grecji aby przymilić się Merkel?
Inka
2 miesiące temu
Dxiwna przypadłość rzuca się w oczy, że euro deputowani chcą się ue odwdzięczyć za swoje posadki i raptem pilnują interesu niemieckiego a nie Polskiego? Czemu? Kampus Polska jest dla czyjego zysku? Polski czy Niemiec jak PO dorwie się kolejny raz do koryta? OFE już nie ma.... Co teraz? Fundusze emerytalne z PZU?
Ola
2 miesiące temu
Specjalista się odezwał..... Swoje wizje polecaj Putinowi lub Łukaszence. Jeszcze nie widziałem jego dobrej oceny budżetu. Jak PiS mówił o 500+ to co Belka mówił? Sprawdźcie. Hehe. Przestaję się dziwić że emeryci żyją na krawędzi przetrwania jak państwo ze swoimi specjalistami jest za utrzymywaniem płacy minimalnej i ppdnoszenia jej o 2zł rocznie. Brawa dla PO. To dzięki wam zubożenie narodu sięgnęło granic możliwości. Wybory się marzą jeszcze jakby liczyli na słabą pamięć narodu co PO robiło, jak sprzedawało się firmy, jak zamknięto stocznię i jak wmawiano narodowi że pieniędzy nie ma i nie będzie, a oddłużanie szpitali polegało na zamykaniu jednego z trzech. Super taśmy prawdy dopiero skończyły tą nieudolność rządzenia. I jeszcze marzą o powrocie? Niech sobie wbiją w makówki. Naród pamięta. Naród popiera patriotyzm a nie niemiecki zysk z groszowej płacy dla polaków pracujących w sprzedanych firmach. Naród pamięta taśmy prawdy. Naród powinien was postawić pod Trybunałem Stanu za ludzkie dramaty biedy gdy sprzedawaliście majątek Polski . POgonić w cztery strony świata za nieudolność.
bEJBraWb
qea
2 miesiące temu
Ludzie u władzy nigdy krzywdy sobie nie zrobią. Diety, nagrody, posadki dla znajomych i rodziny… Marnotrawstwo, rozrzutność, przywłaszczanie publicznych pieniędzy jest normą. Rządy wielu krajów je zadłużają, by przekupić rozdawnictwem wyborców i wygrywać wybory. To rozdawnictwo odbije nam się kiedyś czkawką. Przeczytajcie sobie ksiazke pt. Emerytura nie jest Ci potzerbna . Opisuje jak można skutecznie budować swój majątek i stać się też finansowo wolnymi bez pomocy rządzących
Majonez Pozna...
2 miesiące temu
A ja Wam Polacy gwarantuję, że za euroemeryturę Pan Belka znany ze swojej belki wydolnością naszej polskiej gospodarki będzie chciał łatać ewentualną zapożyczonej Brukseli dziurę ???? To zjawisko się nazywa POKUTOWANIE za owo intratne dla PORTFELA POLSKIEGO MULTI - KULTI PATRIOTY intratne EURO - BRANIE !!!!!! Niestety Moi Rodacy Mili Owi Niektórzy Wybrańcy Losu Zasłużeni najchętniej w Brukseli Nową Małą Moskwę dzisiaj by widzieli ????
...
Następna strona