Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Damian Słomski
Damian Słomski
|
aktualizacja

Cała partia wódki Luksusowej wycofana ze sprzedaży. Producent ostrzega przed piciem

0
Podziel się:

Firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej z partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l. Producent zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Z półek sklepowych zniknie trefna partia popularnej wódki.
Z półek sklepowych zniknie trefna partia popularnej wódki. (PAP, Rafał Guz)

"Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte, pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku" - czytamy w komunikacie.

To reakcja producenta na zgłoszenia reklamacyjne, jakie miały miejsce w ostatnich dniach. Dotyczyły nieprzyjemnego zapachu wódki.

Jak zapewnia Wyborowa, natychmiast po informacji od klientów, uruchomiono odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

Chodzi o dokładnie jedną partię wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l. Jej numer to: 17112061. Znajduje się on w górnej części butelki.

Choć producent prosi o nie spożywanie wódki z tej konkretnej partii, wskazuje, że "nie stanowi ona zagrożenia dla zdrowia człowieka".

"Wyborowa S.A. pragnie podkreślić, że bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie. Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości" - czytamy w komunikacie.

Zobacz także: Polacy wolą wódki z wyższej półki cenowej

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl.

Luksusowa jest jedną z najbardziej znanych polskich wódek poza granicami kraju. Dostępna jest w USA, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Izraelu i Islandii.

Luksusowa to tylko jedna z wielu marek Wyborowej. Do nich należą także m.in.: Absolut, Pan Tadeusz i sama Wyborowa. Do tego dochodzi także whisky Ballantine's, likier Malibu czy wino Jacob's Creek.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Finanse
KOMENTARZE
(0)