Trwa ładowanie...
bDAXoVMB

Notowania

Przejdź na

Co może szef w czasie pandemii? "Należy to opisać w kodeksie pracy"

Relacje pracodawca-pracownik w dobie pandemii koronawirusa. Czy szef powinien mieć prawo informowania o przypadkach zakażenia w zespole? - Pewne sprawy są dla nas nowe. 1,5 roku temu nikt nie spodziewał się, że będziemy mieli pandemię koronawirusa, że będziemy rozmawiać o pracy zdalnej. Od jakiegoś czasu funkcjonuje RODO, które pewne sprawy blokuje. Mam nadzieję, że związki, rząd i pracodawcy poruszą ten temat podczas rozmów nad tzw. paktem społecznym - powiedział w programie "Newsroom" Piotr Duda, szef NSZZ "Solidarność". - To powinno być przedyskutowane i opisane w kodeksie pracy. To nie powinny być decyzje podejmowane wyłącznie przez pracodawcę. Tu chodzi o indywidualne kwestie związane z danym pracownikiem, trzeba to uregulować - podkreślił.

23-11-2020
107 reakcji
4
66
37
Podziel się
Komentarze (37)
30-11-2020
SenObudził się i przemówił Wielki Przewodniczący 🤣
zobacz więcej komentarzy (37)
bDAXoVMN
KOMENTARZE
(37)
Sen
2 miesiące temu
Obudził się i przemówił Wielki Przewodniczący 🤣
Artur
2 miesiące temu
Jak komuś nie pasują zasady szefa to zawsze może isc pracować gdzie indziej.
aza
2 miesiące temu
Kto płaci Dudzie pobory ? Ile pieniędzy związki dostają od państwa ? Gdzie znajdę te informacje ?
bDAXoVNf
ghhk
2 miesiące temu
Człowiek porażka. Żeruje na tych związkowcach i wymyśla kolejne bzdury , żeby pokazać że coś robi. Ten związek zniszczył już mnóstwo wielkich firm. Pogonić to towarzystwo.
Grot
2 miesiące temu
To może Pan Duda sam otworzy firmę (za własne pieniądze a nie związkowe) i będzie wprowadzał swoje światłe pomysły. Ciekawe jak długo pociągnie.
...
Następna strona