Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Agnieszka Kopacz-Domańska
Agnieszka Kopacz-Domańska
|
aktualizacja

Deweloperzy szykują się na lipiec. "Już podsuwają klientom umowy rezerwacyjne"

- Deweloperzy już przygotowują się do programu PiS Pierwsze Mieszkanie, który ruszy w lipcu - powiedział w programie "Newsroom" WP Tomasz Narkun, inwestor i analityk rynku nieruchomości. - Tworzą zachęty i podsuwają umowy rezerwacyjne. Za niewielką opłatą godzą się poczekać cztery miesiące, gdy program wystartuje. Rynek jest dziś trudny dla deweloperów, zwłaszcza w małych miastach. W dużych, gdzie gotówki jest więcej, tego tak nie widać. Dlatego w tych mniejszych miejscowościach program rządu wywołał poruszenie. Deweloperzy wychodzą z propozycjami na zasadzie: podpisz już dziś umowę, zarezerwuj mieszkanie, a my poczekamy do lipca, żebyś mógł skorzystać z programu rządu i kredytu mieszkaniowego na 2 proc. Branża cieszy się z programu i widać, że na rynku zagościł optymizm - dodał ekspert.

112
Podziel się:
KOMENTARZE
(112)
iks
12 miesięcy temu
kolejny wzrost cen mieszkań na horyzoncie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dfghj
12 miesięcy temu
Znaczy ze my wszyscy zaplacimy za prezenty PiSu dla deweloperów i bankow.
mmm
12 miesięcy temu
do bloku? w życiu!
eeeeee
12 miesięcy temu
podsuwają umowy rezerwacyjne. Za niewielką opłatą godzą się poczekać cztery miesiące" -----probuja wam wcisnac i zamknac sprzedaz za nadmuchane ceny zanim spadna, poczekamy na 50% spadki, ewentualnie aukcje upadlosciowe.
dziękujemy
12 miesięcy temu
Dziękuje my te programy, są super! Pod podziękowaniami podpisuje się: deweloper i bank. Deweloper - właśnie miałem obniżać ceny, teraz podniosę Bank - będziemy zarabiać jak nigdy
...
Następna strona