Trwa ładowanie...
bEsqwDOZ

Notowania

Przejdź na

Druga fala koronawirusa. Szumowski: przygotowujemy się, mogą wrócić pewne zakazy

Polska szykuje się na drugą falę koronawirusa? - Większość krajów już będzie miało znacznie lepiej przygotowane systemy. W Polsce mamy już system szpitali jednoimiennych, mamy ponad 165 laboratoriów, które wykonują testy. To są te działania, które mają przygotować kraj na szybkie rozróżnianie, to ma covid, a kto inne choroby - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Pewne formy obostrzenia mogą być ponownie wprowadzane. Lockdownu nie da się wprowadzić ponownie, widzimy jakie to są skutki dla gospodarki. Musimy też uwzględniać choroby i zgony z innych przyczyn - dodał.

0
0
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
bEsqwDPl
KOMENTARZE
(130)
Szogun
rok temu
A 3 fala nie mówisz że już jest zaplanowana A agenda 21 i co z tu więcej mówić podstawa
Szogun
rok temu
A może powiem że poprostu malpoje się co robi inne państwa w Europie najpierw wmawiać że już koniec pseudo plandeki rozładowanie A potem straszyć wskazaniami by szczepienie grypa co puknij się w lep grypa jest i będzie co Ci da szczepienie kturej i tak masz i gotujesz bo nie dziala
Taka prawda
rok temu
Pseudo-pandemia to jedna wielka ściema,a panike i histerie rozpętały korporacje kontrolujące media. Na szczęście ludzie juz to powoli dostrzegają, jeszcze trochę i wyjda na ulice tak jak w Serbii. Koniec tej paranoi!!!
bEsqwDPD
Tak tylko pyt...
rok temu
Jak to Szumowski przygotowuje się do II fali? Czyli że co? Że ktoś znajomy zakłada jakąś działalność czy co?
jacek
rok temu
Znaczy, zamówienie na maseczki od narciarza złożone.
...
Następna strona