Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Druga fala koronawirusa. Szumowski: przygotowujemy się, mogą wrócić pewne zakazy

Polska szykuje się na drugą falę koronawirusa? - Większość krajów już będzie miało znacznie lepiej przygotowane systemy. W Polsce mamy już system szpitali jednoimiennych, mamy ponad 165 laboratoriów, które wykonują testy. To są te działania, które mają przygotować kraj na szybkie rozróżnianie, to ma covid, a kto inne choroby - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Pewne formy obostrzenia mogą być ponownie wprowadzane. Lockdownu nie da się wprowadzić ponownie, widzimy jakie to są skutki dla gospodarki. Musimy też uwzględniać choroby i zgony z innych przyczyn - dodał.

0
0
130
Podziel się
Komentarze (130)
zobacz więcej komentarzy (130)
KOMENTARZE
(130)
Szogun
2 lata temu
A 3 fala nie mówisz że już jest zaplanowana A agenda 21 i co z tu więcej mówić podstawa
Szogun
2 lata temu
A może powiem że poprostu malpoje się co robi inne państwa w Europie najpierw wmawiać że już koniec pseudo plandeki rozładowanie A potem straszyć wskazaniami by szczepienie grypa co puknij się w lep grypa jest i będzie co Ci da szczepienie kturej i tak masz i gotujesz bo nie dziala
Taka prawda
2 lata temu
Pseudo-pandemia to jedna wielka ściema,a panike i histerie rozpętały korporacje kontrolujące media. Na szczęście ludzie juz to powoli dostrzegają, jeszcze trochę i wyjda na ulice tak jak w Serbii. Koniec tej paranoi!!!
Tak tylko pyt...
2 lata temu
Jak to Szumowski przygotowuje się do II fali? Czyli że co? Że ktoś znajomy zakłada jakąś działalność czy co?
jacek
2 lata temu
Znaczy, zamówienie na maseczki od narciarza złożone.
...
Następna strona