Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Jak znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy w produkcji i logistyce?

Podziel się:

Zatrudnienie dobrego pracownika to priorytet dobrze zarządzanych organizacji. Jak znaleźć odpowiedniego kandydata w branży produkcyjnej i logistyce? Na to pytanie najlepiej odpowiedzą eksperci, którzy wiedzą, jak przeprowadzać poszukiwania pracowników, dzięki czemu cieszą się odpowiednią kadrą.

Jak znaleźć odpowiednich kandydatów do pracy w produkcji i logistyce?
(materiały partnera)
bFfhJqRN

ABC poszukiwań pracowników produkcji/logistyki, czyli webinar HRlink i Goldenline

Znalezienie odpowiedniego pracownika często wiąże się z szeregiem działań, które nie zawsze przynoszą zamierzone efekty. Jak szukać pracowników produkcji i logistyki, aby dobrze obsadzić dane stanowisko? Warto słuchać rad doświadczonych ekspertów, którzy od lat prowadzą procesy rekrutacyjne, a zatrudnieni przez nich kandydaci świetnie odnajdują się w swojej roli. Jak powinny wyglądać poszukiwania pracowników produkcji i logistyki? Ten obszerny temat zostanie szczegółowo omówiony podczas webinaru organizowanego przez grupę HRlink i Goldenline, który odbędzie się w czwartek 2 grudnia o godzinie 12:00.

Zapisz się na webinar dotyczący poszukiwania pracowników produkcji

Weź udział w darmowym webinarze organizowanym przez HRlink i Goldenline. Spotkanie z ekspertami z branży produkcji/logistyki to wspaniała okazja na poszerzenie własnych kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego.

bFfhJqRP

Jak dołączyć do tego wyjątkowego wydarzenia? Zapisz się na darmowy webinar: [link do zapisów].

Eksperci biorący udział w webinarze

Gośćmi Aliny Michałek ekspertki HR z HRlink i Goldenline będą:

Tomasz Baranowski:

bFfhJqRV

Ukończył socjologię i administrację na Uniwersytecie Wrocławskim. Od ponad 14 lat związany z szeroko pojętym HR na stanowiskach specjalistycznych i managerskich. W swojej pracy był odpowiedzialny za kluczowe procesy związane z zasobami ludzkimi takie jak: rekrutacja, szkolenia i rozwój. Przez niemal całą karierę zawodową związany z firmami produkcyjnymi (RTV, automotive, chemia budowlana). Obecnie jest odpowiedzialny za procesy HR w zakładach produkcyjnych w Grupie Selena – czołowego producenta i dystrybutora chemii budowlanej.

Magdalena Tyrańska:

Kierownik ds. rekrutacji (październik 2019) w AAS Sp. z o.o. Magda jest absolwentką kierunku Zarządzanie kadrami przedsiębiorstwa na AGH. W AAS Group, która jest częścią grupy kapitałowej Exact Systems Sp z o.o. m.in. wspiera i nadzoruje procesy rekrutacyjne, wdraża nowe metody pozyskiwania pracowników. Od wielu lat interesuje się miękkim HR-em, głównie z zakresu rekrutacji i szkoleń. Karierę w AAS zaczynała od stanowiska Koordynatora.

Stawiasz na rozwój zawodowy? W takim razie nie może zabraknąć Cię na webinarze: ABC poszukiwań pracowników produkcji/logistyki. Do zobaczenia 2 grudnia o godzinie 12:00!

bFfhJqRW

Zapisz się na webinar: https://bit.ly/Zapisy-webinar-HRlink

bFfhJqSq
Artykuł sponsorowany
Źródło:
money.pl