Trwa ładowanie...
bEqjNfiZ

Notowania

Przejdź na

Kupno samochodu przez internet. Chętnych nie brakuje

- Klienci chcą kupować przez internet. W ciągu dwóch lat sprzedaliśmy w ten sposób 6 tysięcy samochodów. Uczymy sprzedawców sprzedaży konsultacyjnej. To znaczy, że mają być dla klientów partnerami i doradcami. Sprzedaż nowych samochodów przez internet to przyszłość. Szczególnie w czasach pandemii widać, że takie firmy są potrzebne, bo samochód można kupić bez wychodzenia z domu, dosłownie cztery razy klikając w klawiaturę - mówił w programie "Money. To się liczy" Kamil Makula, prezes zarządu Superauto.pl. - Generujemy najlepsze oferty dealerów w Polsce, które mamy w jednym miejscu - dodał.

03-04-2020
Tagi:
internet, motoryzacja, mtsl, superauto.pl, kamil makula
0
0
5
Podziel się
Komentarze (5)
zobacz więcej komentarzy (5)
bEqjNfjl
KOMENTARZE
(5)
Tyk
rok temu
To artykuł sponsorowany. Innych portalach reklamuje się Smile. Też udając fachową rozmowę. Duch ten sam. Ludzie bierzta bo to reszta. Super wzrostu, super popyt. Cud gospodarczy w niepewnym przyszłości świecie.
Kroolik
rok temu
Brednie gość opowiada. Sprzedaż samochodów w komisach spadła o 90%. Rynek leży i już nawet nie kwiczy
xxxx
rok temu
akurat kupno nowego auta teraz nie jest az takie gupie, bo maja wejsc nowe przepisy eko i ceny pojda w gore, albo niektore modele znikna z oferty
bEqjNfjD
****
rok temu
No ale jak to? Przecież ma być totalny armagedon, a ludzie samochody kupują?
WWO
rok temu
Taaa pchają się oknami... Tylko jeden problem jest - nie zarejestrujecie teraz auta to raz, a dwa nie wyprodukują Wam na czas, bo stojąfabryki i łańcuchy dostaw czyli salon czeka na yelenia co podpisze umowe i wpłaci 10%.