Notowania

public relations
31-01-2019 (20:07)

Miłosz Horodyski z Aliora do Lotosu. Będzie koordynatorem biura komunikacji i PR

Stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR w warszawskim biurze Grupy Lotos obejmie Miłosz Horodyski, dotychczasowy dyrektor marketingu i PR w Alior Banku. Wcześniej pracował jako dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mat. pras.)
Miłosz Horodyski

Jak informują Wirtualnemedia.pl, Horodyski obejmie stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR w Grupie Lotos 4 lutego.

Spółka precyzuje, że Horodyski będzie koordynował prace warszawskiego biura komunikacji i PR. Dyrektorem całego działu komunikacji i PR w Grupie Lotos pozostaje Adam Kasprzyk.

Przez ostatnie półtora roku Miłosz Horodyski był dyrektorem departamentu marketingu i PR w Alior Banku - stanowisko to pełnił od lipca 2017 roku. Przez kilka miesięcy zeszłego roku był jednocześnie członkiem rady nadzorczej Ruch S.A.

Horodyski wcześniej pracował w mediach. Od sierpnia 2016 do lipca 2017 roku był zastępcą dyrektora TVP3 Kraków oraz zastępcą kierownika regionalnej agencji producenckiej. Od 2008 do 2016 roku był redaktorem i reporterem w TVP. Wcześniej pracował w Polskim Radiu Kraków i Radiu EX FM.

Pod koniec listopada PKN Orlen złożył do Komisji Europejskiej wersję roboczą wniosku o wyrażenie zgody na koncentrację w związku z planowanym przejęciem kontroli kapitałowej nad Grupą Lotos. Spółka podała wówczas, że liczy na uzyskanie zgody KE do połowy 2019 r.

W końcu lutego br. PKN Orlen podpisał list intencyjny ze Skarbem Państwa w sprawie procesu przejęcia kontroli kapitałowej nad Grupą Lotos, rozumianej jako nabycie przez PKN Orlen bezpośrednio lub pośrednio minimum 53 proc. udziału w kapitale zakładowym Grupy Lotos.

Przewidywalny scenariusz zdarzeń zakłada warunkowe nabycie od Skarbu Państwa 32,99 proc. udziałów Grupy Lotos. Dopiero w następnej fazie doszłoby natomiast do ogłoszenia wezwania odnoszącego się do pozostałych 66 proc. w związku z zamiarem przekroczenia 33 proc. ogólnej liczby głosów w Grupie Lotos.

W poprzedniej wersji tekstu Miłoszowi Horodyskiemu omyłkowo przypisaliśmy rolę kierowniczą w dziale komunikacji i PR w Grupie Lotos. Za ten błąd przepraszamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: public relations, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-01-2019

jxx.odpNastępna dobra zmiana P.Olechnowicz zwolniony Lotos skarb państwa i kto jeszcze myśli inaczej.

31-01-2019

Krzysztof JALIOR DAŁ RUCHOWI KREDYT..I DOSTAŁ CZŁONKA DO RADY NADZORCZEJ.... TAKIE INTERESY...

31-01-2019

pikDobra zmiana - dojna zmiana. Bardzo się napracował w tym Alior Banku....Fachowiec pełną gębą...znaczy się ma dobre akcje w PiS.

Rozwiń komentarze (4)