Notowania

public relations
31.01.2019 20:07

Miłosz Horodyski z Aliora do Lotosu. Będzie koordynatorem biura komunikacji i PR

Stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR w warszawskim biurze Grupy Lotos obejmie Miłosz Horodyski, dotychczasowy dyrektor marketingu i PR w Alior Banku. Wcześniej pracował jako dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mat. pras.)
Miłosz Horodyski

Jak informują Wirtualnemedia.pl, Horodyski obejmie stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR w Grupie Lotos 4 lutego.

Spółka precyzuje, że Horodyski będzie koordynował prace warszawskiego biura komunikacji i PR. Dyrektorem całego działu komunikacji i PR w Grupie Lotos pozostaje Adam Kasprzyk.

Przez ostatnie półtora roku Miłosz Horodyski był dyrektorem departamentu marketingu i PR w Alior Banku - stanowisko to pełnił od lipca 2017 roku. Przez kilka miesięcy zeszłego roku był jednocześnie członkiem rady nadzorczej Ruch S.A.

Horodyski wcześniej pracował w mediach. Od sierpnia 2016 do lipca 2017 roku był zastępcą dyrektora TVP3 Kraków oraz zastępcą kierownika regionalnej agencji producenckiej. Od 2008 do 2016 roku był redaktorem i reporterem w TVP. Wcześniej pracował w Polskim Radiu Kraków i Radiu EX FM.

Pod koniec listopada PKN Orlen złożył do Komisji Europejskiej wersję roboczą wniosku o wyrażenie zgody na koncentrację w związku z planowanym przejęciem kontroli kapitałowej nad Grupą Lotos. Spółka podała wówczas, że liczy na uzyskanie zgody KE do połowy 2019 r.

Paweł Olechnowicz nie trafi do aresztu
Paweł Olechnowicz nie trafi do aresztu. Sąd odrzucił wniosek prokuratury

W końcu lutego br. PKN Orlen podpisał list intencyjny ze Skarbem Państwa w sprawie procesu przejęcia kontroli kapitałowej nad Grupą Lotos, rozumianej jako nabycie przez PKN Orlen bezpośrednio lub pośrednio minimum 53 proc. udziału w kapitale zakładowym Grupy Lotos.

Przewidywalny scenariusz zdarzeń zakłada warunkowe nabycie od Skarbu Państwa 32,99 proc. udziałów Grupy Lotos. Dopiero w następnej fazie doszłoby natomiast do ogłoszenia wezwania odnoszącego się do pozostałych 66 proc. w związku z zamiarem przekroczenia 33 proc. ogólnej liczby głosów w Grupie Lotos.

W poprzedniej wersji tekstu Miłoszowi Horodyskiemu omyłkowo przypisaliśmy rolę kierowniczą w dziale komunikacji i PR w Grupie Lotos. Za ten błąd przepraszamy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: public relations, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-01-2019

jxx.odpNastępna dobra zmiana P.Olechnowicz zwolniony Lotos skarb państwa i kto jeszcze myśli inaczej.

31-01-2019

Krzysztof JALIOR DAŁ RUCHOWI KREDYT..I DOSTAŁ CZŁONKA DO RADY NADZORCZEJ.... TAKIE INTERESY...

31-01-2019

pikDobra zmiana - dojna zmiana. Bardzo się napracował w tym Alior Banku....Fachowiec pełną gębą...znaczy się ma dobre akcje w PiS.

Rozwiń komentarze (4)